Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tegyek hogy elhárítsam...

Mit tegyek hogy elhárítsam ezt a hibát?

Figyelt kérdés
Van egy ebs050 blokkos gilera rcr 50-em évjárat:2006. Nemrég vásároltam 3 hónapja eddig semmi baja nem volt tankoltam elvitt ából b-be nem hagyott ott sehol. Tegnap este viszont bekanyarodtam egy utcába visszaváltottam gázt visszaengedtem a motor megállt. Most már csak gázadásra indul de ha visszaengedem a gázt egyből megáll. Gondolom elszállt az alapjáratom. Ha valaki esetleg privátban tudna segíteni elküldöm neki a videót is. Mi ilyenkor a teendő?

2022. jún. 1. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
karburátort kéne tisztítani
2022. jún. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2022. jún. 1. 12:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Tisztítás után keverék csavar (laposfejű csavarhúzó) koppig betekered aztán másfél fordulatot ki. Alapjárati csavarral (csillagfejű, rugó van alatta) beállítod olyan 1200-1400 közé.
2022. jún. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nekiáltál kitakarítani, akkor már érdemes egy üzemanyagszűrőt is berakni a rendszerbem, hogy megelőzd a hasonló eseteket
2022. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek az értelmes válaszokat :D
2022. jún. 2. 12:34
 6/8 A kérdező kommentje:
Na helyzet az karburátort kitakarítottuk vettem hozzá egy benzinszűrőt a benzint leengedtem a tankból újat kevertünk rugásra nem indul csak gázadásra (ha elengedem a gázt megáll egyből), tolásra beindul. váltanék 2 be visszaengedem a gázt megáll alattam bowden hibátlan gyertya szintén
2022. jún. 4. 15:28
 7/8 A kérdező kommentje:
sikerült megoldani a problémát az alapjárati fúvókában volt egy apró vas törmelék darab
2022. jún. 4. 19:12
 8/8 anonim ***** válasza:
mondtam, hogy karburátor :)
2022. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!