Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az emberek jelentős része...

Az emberek jelentős része miért nem tud parkolni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 2. 18:59
A kérdező szavazást indított:
Nincs meg a kellő tudás
Nincs kellő türelem
Mindkettő
18 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Kinek ez kinek az, de van akinek mindkettő.
2022. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Van aki azért nem, amiért vezetni sem. Nem tudja hol a kocsija eleje, vége. Plusz marhára fogalma nincs, hogy működik az autó, nem érti a kezelését. És nem tudja a parkolás "lépéseit". Mert hogy 99% arról szól, hogy megnézed beférsz-e és ha igen akkor a fix lépéseket követve beteszed a kocsit.


Van az átmenet, aki már nagyjából tud parkolni, de nem szarakodik azzal, hogy esetleg igazítson rajta 1-2 lépésből.


Meg van a másik véglet aki kifejezetten le is szarja.

2022. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Béna, vagy hanyag? Nagy különbség.

Akinek nincs tolatóradar v kamera, az azert egy buta középső tükörrel megszenvedhet egy nagyobbacska szedánnal ám.

2022. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

Nem tanitják és nem gyakoroltatják.

DE ha tanitják is olyan hülyeséget tanitanak hogy úgy nem is lehet megtanulni.

Olvastam már itt is hogy amikor a tükörbe ezt vagy azt látod akkor teljesen alákell szedni a kormányt.

Hát én már tudok tolatni tükörből is , de ilyen instukció után biztos nem tudnék sehová be tolatni.

2022. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Furcsa mert jó ideje kötelező a parkolás a forgalmin. Tételt kell húzni, én a jobbra hátra párhuzamost húztam, elsőre sikerült is. De ugye a kenőpénz csodákra képes, jót röhögtem a hülye kolléganőmön aki boritékolt és mai napig nem tud hátra parkolni inkább megkér valakit hogy álljon be helyette XD
2022. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Azt vettem észre, hogy nagyon sokan egyszerűen NEM IS AKARNAK olyan szituációba keveredni, ahol gondolkodni és cselekedni kell.

Gyakran az a válasz, hogy "oda nem fér be" vagy "nekem nincs időm/kedvem tolatgatni".

Valahogy megszerzik a jogosítványt, aztán atöbbi már nem is érdekes,

Ha szűk a hely....továbbmegy vagy szemrebbenés nélkül megáll az út közepén.

Esetleg szól a férjnek, a nagyfiúnak, akik majd elteszik az útból és/vagy beállnak a garázsba.

Ez van..........

2022. jún. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem friss jogosítvánnyal, több mint 20 éves hivatásos sofőr múlttal úgy gondolom ha akarok tudok parkolni, nem is lenne megerőltető szépen beállni egy parkolóhelyre.

Sajnos a jelenlegi autómon nincs rükverc, így parasztparkolö stílust alkalmazom, hogy ne kelljen tologatni az autót.

2022. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sajnos a jelenlegi autómon nincs rükverc


?!

2022. jún. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#7!

ez is egy magyarázat, csak elég nehezen hihető. :)

2022. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#7

Valamit nagyon benéztél öreg. Nincs rükverc az autón. Ma is megérte felkelni :D :D

2022. jún. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!