Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kannába lehet tankolni 10...

Kannába lehet tankolni 10 liter gázolajat (dízel) traktornak?

Figyelt kérdés

A kistraktornak sajnos nincsenek iratai, a szőlőhegyen szoktam használni. Útra nem lehet kimenni vele.

Most tankolhatok kannába hatósági áron vagy nem lehet? Mert kannából szoktam vinni bele az üzemanyagot. Nem akarok veszekedést a kutasokkal mert láttam durva szituációt a napokban. Egy külföldi autósra kiabált a kutas, hogy ő itt biztos nem tankolhat mert nincs még átállítva a kút. Megdöbbentő volt a stílus. Ezt nem szeretném, hogy tankolok a kannába aztán kirohan nekem valaki. Vagy 800 forintért se szeretnék tankolni, amikor az autóinkra fizetünk mindent és forgalmink is van persze.


2022. jún. 3. 07:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nagyon egyszerű, megkérdezed a kutast. A kommunikáció néha csodákra képes.


Egyébként ha van diesel autóm, teli tankolnám, aztán leszívnám azt a 20 litert. Ha nincs, marad a kommunikáció.

2022. jún. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 MGéza ***** válasza:
93%
Ha magyar rendszámos autóval mész a a kútra kannával, szerintem nem fogja feltételezni, hogy Ausztriába viszed a birtokodra. :)
2022. jún. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Persze hogy lehet, én megse kérdeztem és több kannát nyomtam tele.
2022. jún. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 qkker1 ***** válasza:
64%

"Egyébként ha van diesel autóm, teli tankolnám, aztán leszívnám azt a 20 litert."


Minek bajlódni a leszívással? Szépen tankolsz a kocsiba és a kannába is, aztán bemész, forgalmit lobogtatva fizeted a hatósági árat.

2022. jún. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

„ Szépen tankolsz a kocsiba és a kannába is, aztán bemész, forgalmit lobogtatva fizeted a hatósági árat.“


Arra írtam, hogy ha nem engedi a qtas.

De ahogy látom szittyamagyéknál a szövegértés sem megy, és zsenánt leereszkeni a kutashoz. Akkor majd vitáztok, meg hápoghattok, ha épp a kannára kéri a drágább árat.

Szerintem szokás szerint nincs egységes megoldás.

2022. jún. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
tankolsz a magyar kocsiba majd átdugod a pisztolyt a kocsi hátsü ülésén lévő kannába
2022. jún. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
Azért hihetetlen és nagyon elgondolkodtató, hogy magyarisztànban az egyenes út nem is opció, csak a sunnyogás meg a mutyizás.
2022. jún. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez nem mutyizás, csak bunkók a kutasok sok helyen és nem akart balhét!
2022. jún. 3. 10:39
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Az nem balhé, ha az ember megkérdez valamit, ahogy javasolták. Ha sunnyogás közben veszi észre (csaxólok néhol van kamera), na akkor lesz balhé.

De hát gyáva népnek nincs hazája...

2022. jún. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 qkker1 ***** válasza:
100%
1 db 20 litere kannában mi a sunnyogás? 200 lityós hordó már más tészta lenne.
2022. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!