Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lesz a benzin árával?

Mi lesz a benzin árával?

Figyelt kérdés
Oké hogy most stop van, de ha nem lesz? 700 ft a 95-ös,júliusban jön a co2 kibocsátás végett a drágulás.. Nyakunkon az euro 7..ez nem lejjebb lesz a 700 tól hanem még több.. A villanyautó megfizethetetlen.. A hibrid is és az sem eszik kevesebb benzint.. Busszal nem tudok eljutni a munkahelyemre..a fizetések nem emelkednek a kiadásokkal párhuzamban.. Mi lesz a kiút?

#Co2, euro7, drágulások, emelkedő kiadások,
2022. jún. 3. 18:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
23%
Az elektromos autó. A benzin ára megállíthatatlan. Jövő héten 1000, két hét múlva 2000, fél év múlva már 10 ezernél tartunk majd. De a sok birka még azt is képes lesz megfizetni, nem érdekli, hogy rámegy a teljes fizetése
2022. jún. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Kiút? Semmi. Lábbusz. Ez ilyen, majd felmond az ember és keres jobban fizető munkahelyet.
2022. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
26%
Nyugi, ez a probléma Nyugaton is jelentkezik, ki fogják tolni pár évvel az Euro7-et.
2022. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
De ha kötve vagy a házad ott van.. És szakmád van, amit x km-re van.. megfizetik, de ilyen árak mellett, azt érzem mikor 15 évvel elkezdtem a nulláról és mindenhol megkellett húzni a nadrágszíjat.. Most mire elértem egy elfogadható összeghez hirtelen minden drága lett.. Havi szinten minuszokba megyek...
2022. jún. 3. 18:16
 5/26 anonim ***** válasza:
68%

Ha feljebb megy, én lépni fogok. Két tervem is van, az egyik az elektromos robogó, ami még talán megfizethető, bár baromi aránytalannak tartom az árát. És ugye nincs bedeszkázva a teteje, bőrig ázik rajta az ember, egy személyes, max 50-60-al megy stb.


Engem nem fognak ellehetetleníteni...


Fagázos autót fogok építeni a sajátomból.

A másik autóm pedig (dízel) használt étolajjal fog menni, mint a 90-es évek hülyegyerekei tették.

2022. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
54%
Most nem lehet mit tenni. A kovid utáni ingatag lábakon álló gazdaság kapott egy hatalmas pofont a háború miatt. Reméljük vége lesz minél előbb.
2022. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
#5 Használt étolaj? Új sem lesz, nemhogy használt....
2022. jún. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
55%
Eddig is a cég fizette, ezután is ők fogják :)
2022. jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
51%
#1 de majd te mutatod a kiutat a sötétségből elméd sugárzó világával, hálistennek.
2022. jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
Leírtam a kiutat kedves ITGuy. Legelső mondat a válaszomban.
2022. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!