Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki bandit túlmelegedhet?

Tibi930918 kérdése:

Suzuki bandit túlmelegedhet?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy 1996 os 600-as banditom és tegnap jöttem haza a szerelőtől és egy nagyobb utat mentem vele majd a városba megtorpant és leállt utána vártam egy kicsit próbáltam az alapjáratot fentebb vinni de nem sikerült viszont pár perc múlva beindult.Arra gyanakszom hogy a motor túlmelegedett lehetséges hogy azért van ez mert az olajhűtőn van egy ilyen díszrács?vagy ez valami más baj lehet?

2022. jún. 4. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:

VAn egy ilyen díszrács.

Na és milyen az az ilyen?

2022. jún. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Beowulf-os olaj hűtőrács

itt a linkje: [link]

2022. jún. 4. 11:05
 3/5 MGéza ***** válasza:
Ha eddig is rajta volt, akkor nagyon valószínűtlen. Ha szerviz előtt nem volt ilyen baja akkor vidd vissza, könnyen lehet ez az ő hibájuk is, akkor meg garanciaköteles javítás.
2022. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 b1812567 ***** válasza:

Olyankor melegedhet túl, ha nagy melegben (30+ fok) hosszabb ideig városban araszolgatsz, vagy mondjuk egy parkolóban gyakorolsz kis sebességgel, szóval ha elégtelen a levegő hűtő hatása.

Normál használatban, ha egyébként nincs műszaki probléma, az olaj szintje a min-max közt van, és pl. a hűtő lamellái sem összevissza görbültek, vagy eltömődöttek, akkor nem szabadnak túlmelegednie.


Lehet, hogy másvalami okozta. A szerelő mit csinált vele, mihez nyúlt?

2022. jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na sziasztok akkor leírom teljesen 1 éve nem volt beindítva és nem is indult be elvittem szerelőhöz és ott megnézett mindent karbikat kipucolta lánc fékek szinkron szelephézag állítás gyertyák cseréje a lefulladás az pont a városban volt tegnap amikor 30+fok volt.
2022. jún. 4. 15:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!