Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről az autóról...

Saavedro kérdése:

Mit gondoltok erről az autóról/hirdetésről? Nem gyanúsan olcsó?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jún. 4. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2022. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én most egy Volvo S40-et vezetek, aminek az átlag ára kb. 7-800.000 forint. Ez kb. a fele, miközben a mérete kb. a másfélszerese, Privilege felszereltségű, emiatt gondoltam.
2022. jún. 4. 20:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
20 éves autó, nem egy prémium vagy épp felkapott márka, típus (mint pl a hasonló korú, de lerúgott Golfok, Polok, amik még most is gyakran túl vannak árazva) és azért km is van benne, még ha nem is drámaian sok. Szerintem teljesen hihető, korrekt ára van.
2022. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De ez egy Renault ember.

Ráadásul gázos, és 20 éves.

És a "használt állapotban van" is magáért beszél.

Nem ér többet.

2022. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"miközben a mérete kb. a másfélszerese," ez így nem igaz senic a megan egyterű változata , s40 hosszabb
2022. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Régi kocsi, plusz nem valami prémiumabb vagy ritka típus plusz egyterű. Szinte senkinek sem kellek ezek azért ilyen olcsóak.
2022. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A gázzal mi a baj?
2022. jún. 4. 21:19
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Dupla rendszer, dupla hibaforrás. Ha úgy döntesz hogy mégsem kell, ugyanannyi a kiszerelése, mint beszereltetni.
2022. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Renault

20 eves.

Ennyit sem er.

2022. jún. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!