Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes C240 motorlámpa,...

Mercedes C240 motorlámpa, olaj égetés?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy Mercedes C240 2.6 V6

2000 evjarat

Automata


Másfél hét után nagyon el kezdte enni az olajat, és egyszer alapjárat kozben ki jott a Check Engine, és elég durván akadozott az alapjárat.


Az indulások nagyon lassuak voltak, de egy ujrainditás után egy ideig minden oké volt.


Auto inditáskor sokszor fustolt (kék) és autopályán gázolás kozben vakitott el mindenkit, annyira ette az olajat, de el mult pár másodperc után.


El vittem szerelohoz, a gép azt mutatta ki hogy 5 henger nem mukodik rendesen, amikor a check engine jelen volt.


Azt mondták lehet trafo, vagy kábelek, de a trafok szépen néztek ki.


A kartergázcso meg volt repedve, ezért rá huztam teljesen amennyire lehetet, és egy ideig nem volt vele gond azon kivul hogy nem volt rendes gyorsulási huzása amilyen egy V6nak kellene legyen. A napokban nagyon el kezdett fustolni ujra, és ez akkor kezdodott amikor R ben hátra fele mentem, és érezheto volt hogy elég nehezen szeretne menni, tobb gázt kellet adni szokásosnál hogy menjen hátra fele.


Nem szeretnék 120ezret kolteni Trafo cserékre, ha nem vagyok benne biztos hogy ez a gond, valaki tudna segiteni hogy mennyi az esély hogy a kartergázcso miat lehetne ez a gond? Mert akkor azt ki cserélem.


Koszonom szepen elore is



2022. jún. 5. 02:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy az miért kérdés az ha szar egy cső hogy kicseréld.

" de a trafok szépen néztek ki "

Hát az semmit nem jelent, attól lehet még rossz.

2022. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!