Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Cserélnétek egy...

Motorosok! Cserélnétek egy fiatalabb motort, egy nagyobb, de idősebb mocira?

Figyelt kérdés

A szitu az, hogy lenne lehetőségem a 400 as 2000 évj. suzuki burgmanomat elcserélni egy 1992-es Suzuki GS 500 -ra.

Kb 1-1 ben.

Előzmények: a burgmant 3 éve vettem, csak munkába járásra használom tizenx km-re, de unom kicsit. 39 ezer km van benne. Nagy kényelem, hogy nem kell váltani, de így évek után kicsit olyan jellegtelen már.


Adódna egy lehetőség, hogy elcseréljem, viszon annak a mocinak az infói:

'92-es, tehát idősebb, több benne a km (50 ezer körül)

kb 3 éve áll a motor, csak néha beindítják kicsit pöfögni.

Külsöre tetszik, de félek kevésbé uzembiztos a kora miatt már....vagy ezzel ne foglalkozzak? mondjuk ha hozzám keról ugyis átnézek - nézetek rajta mindent.

Szeretnék nagyobb motort, váltani stb, hiányzik azért.

Ezt is föleg munkába járásra használnám.

Pozitívum, hogy úgy tudom, ezek a GS500 ak elág "igénytelen" motorok, tehát kevés dolog tud bennük elromlani. (lég-olaj hütésü pl stb)



2022. jún. 7. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha három éve áll, akkor számíts egy nagyobb szervizre. Én átnézetném vásárlás előtt. Ha egy alapos szerviz elég neki, akkor csak az ár a kérdsés
2022. jún. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

persze mindenképp átnézzük.

gumik szintán 3 évesek rajta

fedett helyen áll egyábként, és pár havonta be van röffentve


a korából adódóan aggódok kicsit a megbízhatóság végett...jeladók vezetékek stb stb. ekkora motorral nagy nyűg lerobbanni

2022. jún. 7. 10:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem robban az le csak úgy. Pláne egy GS suzuki.


Én cserélnék boldogan, ennek az 500-asnak bája van.


Ha a tiéd lesz, akkorr te magad cseréld le az olajat valami jobb fullszintetikusra. Eneos 5W30(40)

Ha 0W20 ra cseréled, akkor az olaj fogyásából kiderül a hengerek állapota.

2022. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt találkozhatsz az 1992-es tipussal:

to Australia, Austria, Bahamas, Belgium, Canada, China, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hong Kong, Hungary, Iceland, India, Ireland, Italy, Japan, Kuwait, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Montenegro, The Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, South Africa, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, Ukraine, United Kingdom,

2022. jún. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 b1812567 ***** válasza:

Én nem cserélném.

Ha váltósra akarnék váltani, akkor inkább 600-as kategóriát céloznék.

De tizenpár km-re munkába járni szerintem jobb a Burgman.

2022. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez hirdetés!!!
2022. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!