Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Terepjárót vasárolnék, mit...

Stunt man kérdése:

Terepjárót vasárolnék, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Viszonylag olcsóbb terepjárót vásárolnék, elvárásaim dizel legyen, 4x4, terep váltó, zárható difi, tehát minden jó, amire szükség lehet terepen. Amiket néztem eddig: Mitsubishi pajero 2, toyota land cruiser j70, nissan terrano 2. A pénz, amit rá költenék az olyan 5-7.000 €. Mi a véleményetek, melyil a jobb mind szervízigény, mind tereptulajdonságokat tekintve. Meg halgatok más típusokat is.

2022. jún. 9. 23:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Van egy nagy off roados ismerősöm. Ő a régi kéziváltós toyotákra esküszik.
2022. jún. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az 1es jól írja! Egyébként még a régi Patrol is jó lehet!
2022. jún. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
IFA.
2022. jún. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ifa megy a hegyen?
2022. jún. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp egyterű kell? Ott van a Micu L200, Toyota Hilux, Ford Ranger, stb... 2, vagy 5 személyes, platós kivitelben. Ezek gyakoribbak az egyterűeknél, könnyebb bontott alkatrészt találni hozzájuk és a szervízek is láttak már olyat, az sem utolsó szempont.
2022. jún. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem kell mindenképp egyterű, de sokan vannak akik az egyterűekre esküsznek rövid tengelytávuk miatt, ezért gondoltam hogy jobb lehet, na meg a platóra nekem nem is lenne szükségem.
2022. jún. 10. 23:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Régi Mitsubishi l200 , suzuki jimny , samurai . Nissan pattrol, isuzu torrper . 2 fontos dolog van 1 a manuális váltó , alvázas autó legyen . Automata és az önhordó kasznis kocsikat felejtsd el . Terepre minnél kevesebb elektronika annál kevesebb gond
2022. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát nyilván alvázas, meg manuálist szeretnék, de arra gondoltam, hogy melyik autónak van meg a kellő ereje a nagyobb terepgumikhoz, megfelelő felfügesztése, mi a jobb: torzió, spirál, vagy laprugó, melyik autónak melyek a hibái? Stb
2022. jún. 26. 18:14
 9/11 anonim ***** válasza:

Laprugó tartósabb , viszont a spirál rugós futómű elől és hátul laprugó kényelmesebb illetve könnyebb emelni is a hasmagasságon .

Régi toyota landcruiser egy nyerő választás tud lenni , viszont ezek horribilis áron mennek . Megfizethetőek közül suzuki samurai , jimny . Esetleg isuzu trooper , Mitsubishi pajero a régi szériából vagy a régi l200-as .

Én sokáig egy 2.5td l200-al jártam mindenhol szerettem jó kis autó volt 4 hengeres öreg adagolós vas blokkos dízel ki megy a világból csak hát ezek már korukból adódan szeretnek rozsdásodni , nekem az l200-at tavaly egy ford ranger raptor váltotta le még van munka vele , hogy el érje a végső terveket jelenleg Bfgoodrich R/T gumik vannak rajta és egy fox futómű szett 15cm eleméssel , de ez már bőven az általad írt kereten felül van na meg ez rommá van már elektronikázva sajnos .

7000-ért elég sík gép van fent a neten , de nem mindegy, hogy ennyiért csak az alapot akarod venni vagy egy kész autót

2022. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nyilván 7000 ért inkább egy használható alapot szeretnék, ami nem egy romhalmaz, hanem használható, és aztán azt emelni, meg felépíteni, köszönöm a válaszod, hasznos volt
2022. júl. 6. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!