Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2035-től nem lehet belső...

2035-től nem lehet belső égésű motorral szerelni autókat?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről az EU-s törvényről? Ha ezt elfogadják, akkor EU lenne az egyetlen hely, ahol nem lehetne belsőégésű autókat kapni (újonnan). Vajon az importjuk is tiltva lenne?

2022. jún. 10. 19:33
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
45%

Az eu elmehet melegebb éghajlatra!

Ez a légypiszok méretű európai únió akarja megváltani a világot, megmenteni a bolygó klímáját?

2022. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
49%

#22, 24:

Aláírták, ettől kezdve tény:

[link]


A VW már 2033-tól kezdve csak elektromos autókat fog gyártani.

Szerintem egy-két éven belül a többi nagy gyártó is nyilatkozni fog a belsőégésű motorok kivezetésének időpontjáról.

2022. okt. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
44%

Majd nézzük meg azt az óriási pánikot ami majd 10 év múlva beköszönt. :D :D :D


Én a hátralévő néhyán évtizedemet még letolom benzines gépekkel. a villanymosógépeket meghagyom a szivárványos belvárost soha el nem hagyó bhuziknak. :D :D :D

2022. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 hypno ***** válasza:
28%

#33


Az biztos, hogy a technika mai színvonala mellett az elektromos autózás kb a dodgem kategória a limitált hatótávjával.


...de majd egyszer csak valaki "váratlanul" feltalálja azt az akkumulátort, ami gyorsan tölthető, stabil és az energiasűrűsége egy nagyságrenddel nagyobb mint a maiak és nem is fogjuk érteni, hogy ez miért nem történt meg előbb és/vagy miért a belsőégésű motorokat fejlesztettük egy évszázadon keresztül.

2022. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
76%
Azért vannak kétségeim hogy hirtelen feltalálnák, ha valami hasonló meg is jelenne, abban biztos lehetsz hogy vagy rohadt instabil lesz, vagy az előállítása olyan szinten környezetszennyező, hogy már csak ettől a gondolattól meghalt azonnal rákban 17 szomáliai gyerekmunkás. :)
2022. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 hypno ***** válasza:
88%

#35


Például a nátrium hűtésű kipufogó szelepszárat azt hiszem valami repülőgépmotor tervezése közben találták fel és néküle soha nem működött volna.

Talán a Rolls-Royce Merlin volt, de ebben nem vagyok biztos. Régen olvastam róla valahol.

2022. okt. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!