Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Túltolta ez a kutas?

Túltolta ez a kutas?

Figyelt kérdés

tankolok omv-nél, jön a csávó, mondom köszi megoldom, olajszint keréknyomás stb? mondom köszi de nem, erre elkezdi mosni a szélvédőket miközben tankolok..


Általában semmi apró nincs nálam, de most pont volt 200 ft a boxban, de elgondolkodtam rajta nagyon, hogy senki se kérte, így nem adok.


Ti adtatok volna?



2022. jún. 12. 11:39
A kérdező szavazást indított:
igen, adtam volna
igen, mindig adok amúgy is, minimum 500at
nem, senki nem kérte tőle
rászóltam volna, hogy nem kértem a mosást
25 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem adnék, főleg ha nem is kértem. Egy köszit dobnék neki, amikor végzett és csumi.
2022. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Semmiképpen sem. Mert agresszívan minden szarra rákérdezni hátha valamire igent mondasz, az egy dolog. De engedély nélkül hozzányúlni mások autójához a legalitás hatásait súrolja és még akkor legyek hálás érte?


Nálam is előfordult egyszer, hogy míg bementem fizetni, a gyerek szó nélkül elkezdte mosni a szélvédőmet. Bár szívesen megtettem volna, mert megérdemelte volna, de mégsem ugattam le érte, mert mondom ez legyen a legnagyobb bűne az életben. De hogy egy fillért nem kapott, az is biztos. Bár hozzátartozik az is, hogy nem is volt nálam készpénz, de ha lett volna, akkor sem adtam volna.

2022. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
ebből él, bepróbálkozott...
2022. jún. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én is elkezdtem nyalni a nőt, pedig mondta, hogy ne. Azóta böriben....



kaputelefon használatával

2022. jún. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3: nyilván ebből él, de ha 2x mondom a felajánlott hülyeségeire, hogy köszi nem, akkor hagyhatta volna szerintem.
2022. jún. 12. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet a gyökér főnöke leste a shopbol azért volt ilyen aktív.
2022. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lehet, azért sajnálom őket, mert mindenki elküldi őket a vérbe általában, de manapság már tankolni is luxus kb..
2022. jún. 13. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!