Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz az, hogy egy Tesla...

Igaz az, hogy egy Tesla összeszerelési minősége és a beltér anyaghasználata egy Dacia szintjén van?

Figyelt kérdés

2022. jún. 14. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem.


Nagyon nagyon nem.


Az első Model 3-asok öt éve rossz minőségűek voltak. Azóta ég és föld a különbség.

2022. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Úgy mondják ezt, hogy "álmodik a nyomor".
2022. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézz meg néhány akár magyar nyelvű tesztet is egy régi és egy új Model 3-asról vagy Y-ról
2022. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de az sem igaz, hogy egyárban lévő prémium autóékkal felér
2022. jún. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Beviz Elek ***** válasza:
56%
Nekem semmi bajom nem volt a Model 3 minőségével, bár nem is vagyok az a típus aki a kákán is csomót keres. Értem én hogy rengeteg pénzbe kerül és azt is értem ha valaki ezért prémium érzetet szeretne, ilyen téren egy Audival felesleges is összehasonlítani de másrészről viszont sokkal jobb mint a többi gyártó terméke. A Teslában egy nagyon gyors, használható kijelző van, az autó wifiről frissíthető, az akkumulátora pedig az eddigi legjobb a piacon. Mit kapsz a prémiumokban? Egy akadozó Tamagotchit.
2022. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

5-ös nagyon szépen leírta.

Tesla = letisztult design, cool szoftver

2022. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azért ezek kicsit nem durvák 50 millió forintért?


[link]


[link]

2022. jún. 14. 17:59
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

7-es

A Model S Plaid kokrétan a legújabb típusa a Teslának, és az első típusok általában hemzsegnek a hibáktól. Egyébként ezeket szerintem garanciálisan cserélik, ha olyan.

2022. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Beviz Elek ***** válasza:

#7

De, 50millióért a felső videón látható hibák durvák, az alsó videó alapján pedig egyszerűen nem az 50milliós kategória, ettől függetlenül ha ennyi pénzért vennék autót akkor az Tesla lenne. Más a hozzáállásuk az autókhoz, nekem az a szemlélet jobban tetszik. Hülyeség, de engem pl az megvett hogy nincs Start/Stop gomb.

2022. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Ha gazdag vagy, eldöntheted:

Német prémiumok: minőségi beltér, minőségi anyaghasználat stb.

Tesla: letisztult design, egyszerű kezelés, világelső szoftveres rendszer, elképesztő gyorsulás (típustól függ)

2022. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!