Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Közel másfél milliós fizetésse...

Közel másfél milliós fizetéssel megengedhet valaki magának egy használt Porsche Panamera-t?

Figyelt kérdés
Itt most nem csak az autó megvételére gondolok, hanem fenntartás stb.
2022. jún. 16. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Ez attól függ.
2022. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
53%
Nem! Rengeteget eszik es szervizelese is milioktol kezdodik.
2022. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ, hogy másra mennyit kell ebből költened. Én ennyiből 14-15 milliót simán félre tudnék rakni egy év alatt. Annyi pedig csak fedezné a szervizt, egyéb költségeket, üzemanyagot. De itt az okosok szerint egy Swifthez is legalább nettó fél milliós fizetés kell, különben nem tudod fenntartani.
2022. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

ilyen autókat nem tart fenn senki. Egyébként is nettó ciki 10 éves szuperautóval járni

1,5 milliós fizetésből szépen lízingelik, vagy tartós bérletbe veszik a legújabb autókat, aztán villognak velük 1-2 évet, majd lecserélik. Ez a módi

2022. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:
47%
Ahogy #4 mondja. Hasznàlja szépen 2-3évig lizinggel, aztàn meglàtjuk, hogy a kezdőrészletet visszahozza-e.
2022. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Akkor van gond ha valami angyobb gubanc van vele, mert oké lehet számolni a kopó dolgokkal, a gumicserével, fogyasztással stb.

De mikor a motorhoz, váltóhoz, felfüggesztéshez kell nyúlni, akkor azért könnyen lehet, hogy az a másfeles fizu bele is menne azonnal ha olyan a gond.

2022. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Simán. Ennél kisebb jövedelemből is fenn lehet tartani. Üdv egy gyakorló Porsche tulajdonos.
2022. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Magánszemély nem lízingel ezt felejtsük el csak cég lízingel és leírja az adóból.
2022. nov. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Két éves közelítően a kérdés, valamiért most idekeveredtem. És úgy megmutatja az idejáró emberek mentális állapotát, hogy a 7-esként beírt egykori válaszom 28%-ban hasznos.

Tehát ha beállok a birka proli frusztradékokkal együtt fröcsögni, hogy "nem, ne vegyél, inged gatyád rámegy, nem való neked, milliókba kerül szervizelni, lezabálja a fejedet" stb, akkor biztos népszerűbb lennék az itteni színvonalú emberek között.


Holott én egy releváns, hiteles választ írtam. A Porsche Club Pannonia alapítója és egykori elnöke vagyok. A Panamera Hungary, akik a veszprémi többszáz autós Porsche talikat szervezik, jó barátomék, majdnem beszálltam a csapatukba magam is. 1996 óta vagyok gyakorló Porsche tulajdonos, széleskörű típus- és márkaismerettel, releváns tapasztalatokkal a Porsche márkát illetően. Erre specializált szerelő barátaim vannak, személyesen ismerek sok embert a Szerémi úton, a hivatalos szalon és márkaszervizben.

Ismerem az alkatrészek árait, beszállítói forrásokat, a témával foglalkozó Facebook csoportot vezetek, rengeteg gyakorló tulaj barátom van, napi szinten mennek az eszemecserék, stb.

De egy gyk törzsközönségnek mindez kevés. 28%

Argghhh....

ápr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!