Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik emelő bak a jobb?

Melyik emelő bak a jobb?

Figyelt kérdés

Ez a fajta:

[link]


Vagy ez:

[link]


A második az ilyen racsnis? Lehet vele emelni is?


Ki melyiket válassza és miért?



2022. jún. 20. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Nem racsnis.

Mindegy melyik, egy személyautónak bőven elég

2022. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

De, a második racsnis.

Viszont emelésre nem alkalmas, az csak a magasság beállításához van.

Igazából ennyi a különbség köztük.

2022. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Beviz Elek ***** válasza:
80%

A racsni a magasság állításához van, nem tudsz vele emelni. Nekem is ilyen fajta van és azért vettem ilyet mert szerintem kényelmesebb használni.

Az viszont elkerülte a figyelmedet (ahogy az enyémet is mikor vettem) hogy 6 tonnás, ez teherautóhoz való és a legkisebb magassági beállításban is az égig kell emelni az autót hogy beférjen alá, úgyhogy kellett vegyek egy 2 tonnásat is ami viszont már valóban jó.

2022. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van mint a második, csak nincs ráírva, hogy Yato. Elég masszív öntvény a rúdja, illetve az elsőhöz képest kisebb léptékben is állítható. Viszont kell nem árt egy krokodilemelő is, mert 30 centi leengedve, vagyis elég jól ki kell emelni a kocsit, hogy aláférjen, és 2 centinket emelnek a fokok.
2022. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Beviz Elek ***** válasza:
A Yato 6t 382mm teljesen leengedve és ha jól sejtem ez a középső rész, tehát 40+ cm-re kell emelni hogy a széle is beférjen és be tudd tenni alá. Emellett az alapterülete is nagyobb mint egy kisebb méretűnek, az emelőt messzebb tudod rakni a baktól és néha fájdalmas tud lenni hogy nem tudsz azon a környéken emelni ahová a bakot tennéd.
2022. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Teherbírást nem is néztem. Az enyém csak 2 tonnás
2022. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a második 6 tonnát bír, szemnélyautóra fölöslegesen sok. Sőt, lehet nem is tudod egykönnyen alá tenni, mert ezek nagyobbak lehetnek, mint amekkorára sima krokodil-emelő emel.

Van ugyanilyen típusúból 3 tonnás, az viszont jó. A fix lábúak (mint a második fajta) erősebbek és biztonságosabbak a kinyithatóaknál (első kép)

2022. jún. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. fajta van. Boldogan vettem hozzá egy 26 tonnás emelőt, mondom azzal tuti meg tudom emelni annyira, hogy aláférjen....hát...végülis igen, csak az emelő sem fér alá, így először egy 2 tonnással kell megemelni🙄🤷‍♂️
2022. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!