Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MIért van az kb az összes...

MIért van az kb az összes kúton, mikor tankolok, szinte azonnal kattogni kezd a pisztoly,és nem jön utána, szinte fél óra alatt tudom teletankolni a kocsit...??

Figyelt kérdés

2022. jún. 21. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem az összes kúttal van a baj hanem a kocsiddal. Nehezen nyeli az üzemanyagot.
2022. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Beviz Elek ***** válasza:
90%
Próbáld meg nem teljesen beledugni a pisztolyt.
2022. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Húzd egy kicsit kijjebb, dugd bele ferdén... Próbáld máshogy csinálni.
2022. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nálam is azt csinálja, ha egyenesen dugom bele.
2022. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Ez semmi, tavaly Szicilián találkoztam egy olyan kúttal, ahol tényleg lassan folyt az üzemanyag és még a retesz sem működött. 20 percig kellett nyomni a kart, mire telenyomtam a 117 literes tankot. Azóta van egy ősz tincsem.
2022. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem akkor kattog vissza a pisztoly, ha nem dugom be eléggé. Sokáig azt hittem, hogy a kút nem jó, aztán kiderült, hogy én vagyok béna.
2022. jún. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ne dugd be annyira a pisztolyt, vagy dugd be jobban, vagy dugd be ferdén... a lényeg, hogy játssz vele, biztos hogy ezzel van a baj.
2022. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a lassú folyás a kis robogók lehetetlen kis tankja miatt van..állandóan kispriccelt a benya, ezt unták meg a kutasok, és lassították.
2022. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont attól csattan ki azonnal, hogy túl mélyre dugom, ilyenkor kihúzom, igazítok rajta. Érdekes, mert régen csak bevágtam és jó volt, most meg mindig igazítani kell rajta.
2022. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!