Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen sportdobot vegyek?

Milyen sportdobot vegyek?

Figyelt kérdés

Ford focus mk2 sport 2.0 szívóbenzinhez keresek sportdobot. Valakinek van tippje hol nézelődjek? A pénzt nem sajnálom rá annyira, inkább legyen morcos, szép hangja:)

Lehet a katit is kiszedném alóla, ha segít valamit rajta az is, de nem nagyon értek hozzá sajna :/



2022. jún. 22. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
IFA dobot tegyél rá.
2022. jún. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Katit ne szedd ki, ne menj át repedtfazék hangba... Az már inkább gáz mintsem jó.

Őket keresd fel, fognak tudni segíteni, profi, hozzáértő csapat.

[link]

2022. jún. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Én csakis ilyet tennék alá: [link]
2022. jún. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Katit ne szedd ki. Attól csak tipikus falusifenegyerek hangja lesz, repedt fazék, hangos de legalább ocsmány is. Plusz minden műszakinál mehet majd a kenőpénz (bár az a sportdob miatt is esélyes).


[link] - én őket ajánlom, több autómat is vittem már hozzájuk, volt egy amire egyedi komplett rendszert kértem tőlük (sorhatos E36), az eredmény mindig kiváló volt, és a létező legkorrektebb csapat, előre szólnak mindenről, tanácsot adnak, láttak már egyet s mást ami alapján meg tudják mondani neked, mitől lesz jó hangja és mitől nem.

2022. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen #2 és #4 válaszadóknak! :) Megnézem mindenképp őket!
2022. jún. 22. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!