Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóban csatlakozó cseréje?

Autóban csatlakozó cseréje?

Figyelt kérdés

Szóval van egy Golf 4 1.6 sr akl 2000 évjáratú autóm, abban az olajnyomás kapcsolónak a csatlakozóját szeretném kicserélni, mivel a kapcsolót cseréltem és magából a csatlakozóból a vezetéket sajnálatos módon "kihúztam", de igazából fogalmam sincs hogy most olyan könnyen kijött igazából belőle lehet hogy csak szimplán a csatlakozóba belekell dugnom és kész? Így tettem de sajnos így egyfolytába jelez a jeladó.

Szóval valójában azzal hogy kihúztam a drótot eláshatom a dolgot vagy pedig alapból úgy van hogy szimplán belekell dugni?



#Autó csatlakozó #Olajgomba csatlakozó #Olajnyomás kapcsoló csatlakozó
2022. jún. 22. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha kitépted belőle, még ha nem is kellett hozzá nagy erő akkor is cserélni kell. Vagy csatlakozó javítókészletet veszel, vagy ha nekem lenne ez a feladat akkor lemennék a bontóba. Valószínűleg márkán belül és évjáraton belül ugyan azt a csatlakozót használta a VW. Kimész és egy-két sörért cserébe kivágsz egy csatlakozót egy roncsból. Hazaviszed és zsugorcsővel rá tudod szépen tenni az autód kábelkötegére.

Az olajgomba egy érintkezős, egy kábelt kell csak csatlakoztatnod.

2022. jún. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!