Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol, és Hogyan lehetne jelentk...

Hol, és Hogyan lehetne jelentkezni az érdi motoros felvonuláshoz?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne hogyan tudnék jelentkezni az érdi (helyi) motoros találkozóra? Minden évben, akár többször is szoktam látni, amikor többek között az egyik főúton (Szovátai utca) robognak el a motorosok, és én is szívesen csatlakoznék hozzájuk. Hol érem el őket, és pontosan mikor szokott ez lenni? Aki esetleg tagja ennek a dolognak az kérem segítsen ebben nekem!


Köszönöm!


2010. szept. 20. 10:45
 1/2 anonim válasza:

A válasz annyira egyszerű, hogy ezt a kérdést fel se kelletr volna tenned, de mivel megtetted leírom.

1. Elmész Érdre.

2. Bemész a város/községházára.

3. Elmondod, hogy te is jelentkezni akarsz a felvonuláson.

Ennyi az egész csak sajnos a mia emberek már gondolkodni se tudnak. :(

2010. szept. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na most Érden lakom, de a Polgárok házában már voltam, ott akik a segélyekkel, meg mittudomén milyen hivatalos ügyekben eljáró személyek/irodák emberkéi, nem gondoltam volna hogy foglalkoznak ilyenekkel, de majd megkérdezem őket. Majd megmondom neki, hogy egy mai világban is gondolkodó ember mondta, biztosan segíteni fognak.


Köszönöm a választ!

2010. szept. 29. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!