Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik a tapasztalatok a Hankook...

Mik a tapasztalatok a Hankook Ventus Prime 4 autógumiról?

Figyelt kérdés
Kifejezetten a Prime 4 érdekelne, nem a Prime 3.

2022. jún. 28. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Például.

2022. jún. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezeket már végig olvastam, elég általános megjegyzések vannak benne. Átfogóbb véleményekről szeretnék olvasni. Az összes tesztet is megnéztem (ami kb. eddig leszűkül az Auto Bild tesztjeire), de magán személyek véleményét jobban szeretném látni.


Milyen volt nagyobb esőben, mennyire volt aquaplaning vagy mennyire nem mondjuk egy Continental Premium Contact 6-hoz képest; mennyire veszi jól a kanyarokat nagyobb sebességnél, fogyasztás, gördülési ellenállás, kopás, biztonság érzet stb.


Nem ilyen ovis szintű hozzászólásokra kíváncsi senki, hogy "A régi gumi ellopott, fontos volt a gumi műszaki tartalma. Azt kaptam, amit vártam. Az én használati szokásaimra tökéletes."

2022. jún. 28. 11:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor meg, gumisok a barátaid. Felhívsz kettőt-hármat, esetleg akihez hordod, és megkérded, ismeri-e, és ha igen, mit gondol róla?


Én most vettem egy szett Nexen gumit, ár / érték arányban szerintem ezek verhetetlenek, ezt a gumis is megmondja.

2022. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert mire kell neked?

HA csak hétköznapi használatra kell akkor bármilyen gumi jó.

2022. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link] oldalon találsz sok hasznosat róla


egyébként megbízható gyártó

2022. jún. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!