Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy kuplung...

Mennyibe kerül egy kuplung csere egy Opel Vectra B autón? Illetve egy lökhárító csere?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem az autót, első autó. Úgy mondta az ember akitől vettem, hogy légteleníteni kell csak a kuplungot. Na hát ez meg lett csinálva de ugyan az a helyzet. Nagyon át lettem vágva ezzel az autóval, lehet azért mert látta, hogy nő vagyok nem értek hozzá. A lökhárító meg oda volt erősítve később vettem észre, hogy jön le.

2022. jún. 29. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
A kuplung egy százas körül lesz, a lökhárítóra látatlanban nem lehet mondani semmit.
2022. jún. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Azt mondta"


Üzletben nincs pardon, és nincs láttamra hiszékenység.

2022. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet, tényleg csak levegős, inkább higgy az eladónak, mint akármelyik szerelőnek. Azok lényegesen nagyobb férgek.

Úgy verik át az embereket, főleg a nőket, mint a fene.

Állítani kell a kuplungon, nem cserélni egyelőre.

Lökhárítót meg minek cserélni, ha van?

Ne hagyd lehúzni magad bármilyen szerelővel!

2022. jún. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A lökhárítót azért kell, mivel ha megyek az autóval elhagyom. Csak be volt hajtva a vége, hogy ne látszódjon hogy le van jőve. Illetve rohad az alja meg más is csak le volt fújva az autó. A katalizátorra azt hittem először hogy benne van, majd megnéztem allulról és ki van belezve, körbe van heggesztve.
2022. jún. 29. 16:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ebbe csúnyán belenyúltál.
2022. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát ugen. Nen keveset dolgoztam ezért az autóért és azt mondják egy százast sem ért volna. Ezt be kell nyelnem.
2022. jún. 29. 18:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Ingoványos talajon jársz kérdező!

Délelőtt 10 órakor még egy olyan tudatlan nő voltál aki azt sem vette észre hogy leesik a lökhárító, de délután 4-kor csak benézel az autó alá, és megállapítod, hogy a katalizátor ki van belezve.

Mert te átlátsz a fémlemezen és a hegesztésen.

Gyorsan tanulsz! :D

2022. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem, a gyerekkori barátom autószerelő és képzeld végig néztem mit csinált. De biztos kemény férfi vagy, ha ismeretlenül ilyen rossz indulat van benned egy nő felé? Mikor dugtál utoljára, nyugodjál meg nem kell feszülni.
2022. jún. 29. 20:51
 9/12 anonim ***** válasza:

#7 vagyok.

Érdekes, csak annyit írtam, hogy egy hegesztésen nem lehet átlátni, erre Te egyből a dugásról kezdtél agyalni.

Akkor kinél is beszélhetünk frusztrációról?

2022. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Te hivtal tudatlan nőnek amitől messze állok. És nyilván észre vehető hogy ki van szedve a katalizátorból a lényeg. Látszik igen allul a hegesztés illetve én tudatlan nő ugyebár hallja is a hangján. ;)
2022. júl. 1. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!