Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Dinamikus index, hogyan?

Seat Dinamikus index, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy Seat Ibizám van ami 2014-es gyártmányú (Még láncos)


Érdekelne, hogy Dinamikus indexet lehet-e beszerelni, milyen módón?



2022. jún. 29. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogyhogy láncos? Mármint a motor? Annak mi köze az indexhez?

Amúgy dinamikus indexet úgy tudsz bele tenni, hogy veszel olyan tuning fényszórókat amiben dinamikus index van. Bár Seatnál ilyen utólagos fényszórót még nem láttam.

2022. jún. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy a láncos vezérlés hogyan kapcsolódik az indexhez :D De egyébként ahogy az első mondja, ha van hozzá olyan tuning fényszóró és hátsó lámpa amiben alapból benne van, akkor úgy lehet belerakni. Egyéb módon nem.
2022. jún. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 Pontosabban más módja is van mint a tuning fényszórók például ilyen kínai biz-ba#z világító csíkok. Csak azok nem éppen műszaki vizsga-kompatibilisek és a rendőrök is szeretik őket :D
2022. jún. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó hát azokat nem veszem annak mert egyrész nagyon gagyik, másrészt meg ahogy mondod a műszakin sem éppen díjaznák őket..
2022. jún. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, eléggé bazári megjelenésük van.
2022. jún. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azt azért említsük meg, hogy ezek a "tuning" alkatrészek általában nem E jelesek, azaz illegális a beépítésük
2022. jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 Ez nem igaz, meg lehet nézni pl. az rs-shop kínálatát, E jeles lámpákat árulnak.

Itt van pl egy az Ibizához, igaz, hogy nem dinamikus az index.


[link]

2022. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 Én amúgy eddig szinte csak olyat láttam ami "E" jelzésű.
2022. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Azért írtam bele, hogy láncos, hátha segít elhelyezni időben az autót!
2022. aug. 13. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!