Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért pukkan a motor gyorsítás...

Miért pukkan a motor gyorsításnál és gázelvételnél is?

Figyelt kérdés

Audi A3 8l 1.6 AKL

Alapjárat egy kicsit egyenletlen meg gyorsításnál nincs ereje a motornak, gázadásnál és gázelvételnél is pukkan a motor mi lehet vele?


A gyertyákat már kicseréltem és akkor is ezt csinálja meg a szívósor az egyik hengernél meg van égve a befecskendezőnél mi lehet vele?


Sehogy nem tudok rájönni mi lehet a baja hibakód is csak egy van benne lanbdaszonda hiba, az élő adatokat mint a befecskendezést és a többi adatot valamiért nem engedi megnyitni letiltja.

Delphi motordiagnosztikát használok elvileg jónak kell lenni hozzá.



2022. júl. 1. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Anti lag rendszer.
2022. júl. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert Audi és már kivan a lelke is.
2022. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Látszik nem értesz hozzá nics ki a lelke 209000 valós km van benne szinte minden új benne gyertyák, vezérlés, benzinszűrő, benzinszivatyú, stb


Nem lehet olyan nagy hibálya lehet a légtömeg mérő mert ha leveszem róla akkor jól jár a motor alapjáraton csak gázadásnál nem.

2022. júl. 1. 12:36
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Még az a szerencse hogy te értesz hozzá.

" szinte minden új benne gyertyák, vezérlés, benzinszűrő, benzinszivatyú, stb "

HA tudnád hogy mennyi minden van még a motorba.

2022. júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Képzeld tudom szerelő vagyok csak már minden lehetséges hibát megnéztem és még mindig azt csinálja.

Nem fogom le írni ide részletesen mit cseréltm ki már rajta.

Csak azért írtam ki a kérdést mert már szinte minden ki van cserélve rajta és még mindig azt csinálja.

2022. júl. 1. 17:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Pofás kis a gép az A3 csak sajnos túl kényes ahhoz, hogy mindig tökéletes legyen.
2022. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!