Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AC pumpát hogyan kell használni?

AC pumpát hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
Zsiguli, van rajta kézi nyomókar. Az öregem mondott valamit, hogy hosszú állás után érdemes rápumpálni indítás előtt, de nem rémlik, hogy hányszor kellene lenyomni a kart.

2022. júl. 1. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor feltelik a karburátor, már nem tud pumpálni, könnyűvé válik a kar mozgatása.
2022. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az jó, hogy ha tele van a karburátor? Addig kell pumpálni? Azért kérdezem, mert tegnap 10-szer nyomtam le, amit én sokallok és mégis nehezen indult a motor.
2022. júl. 1. 14:30
 3/5 A kérdező kommentje:
A karon nem éreztem, hogy könnyűvé vált volna a mozgása.
2022. júl. 1. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha feltelt, akkor áll be az ideális üzemanyagszint a karburátor úszóházában. Indítózhatsz.
2022. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 veterán vas ***** válasza:
41%
Csak szólok: ha a lökőrúd olyan az állásban van, amikor éppen kitámaszt, akkor órákig is pumpálhatod, az AC egy cseppentés benzint sem fog továbbítani.
2022. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!