Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb autó akkumlátor?

Melyik a legjobb autó akkumlátor?

Figyelt kérdés
2022. júl. 3. 20:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
75%

Sokkal inkább függ az akku élettartama a generátortól, megva használat módjától, mint a márkanévtől.


Ha autópályázol és napi 400km-t teszel meg 2 indítózással, vagy városba napi 53 indítással teszel meg 19km-t, nem összehasonlítható.


Egyébként, nekem egy full noname akku, kibírt 8 évet. Kiírom betűvel is, nyolc évet.

2022. júl. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Perion akksi 8 évet bírt. Nekem bevált. Hogy melyik a legjobb nem tudom, gyanítom sok különbség nincs köztük.
2022. júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Dionysos ***** válasza:
Nekem Alphaline akksival van tapasztalatom. SOS vásárlás volt, a Bären, amivel a kocsit vettem, hirtelen sztrájkba lépett, azonnal kellett valami. Akkor került bele egy 45 Ah-ás Alphaline. 13 évig szolgálta a kocsit.
2022. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!