Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros kiegészítők?

Motoros kiegészítők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt szeretném megkérdezni hogy létezik-e valami arra hogy kitudjam világítani a motoromon a műszerfalat?


Ezalatt azt értem, hogy a KM óra + a fordulatszámmérő este nem látszik ha olyan helyen vagyok (pl. földút, falu varos egyes részein).


Imádnám ha valami színe lenne (ami nem zavarja a szememet, nem vonja el a figyelmem, pl. kék, piros, zöld, lila, nem tudom! nyilván nem olyan ami kivakítja a szememet!).


+a kerekekre lehet tenni szelepsapkára szerelhető LED kerékvilágítást!

Pl.

[link]


Így a kerék elvileg világítana menetközben, ami szintén nem lenne zavaró szerintem.

+legalább a rovarak remélhetőleg a kerék fényére ugranának rá, nem a motor fényszórójáéra! :D


Válaszokat köszönöm szépen! (1 hete van motorom, derbi senda)



2022. júl. 3. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:

kerékre szabálytalan ilyen fényforrást erősíteni; ha változtatni akarsz rajta, fényvisszaverő matricákkal van rá lehetőséged

milyen motorról van szó? A műszerfalnak alapból világítania kéne, nem lehet, hogy csak kiégett az izzó?

2022. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De igen kiégett az izzó!


De elvileg csak 5 valami világítana.


Az olajszintmérő, a hőmérsékletmérő, a benzinszintmérő, meg még valami!


Ha teszek bele izzót akkor a KM óra + fordulatszámmérő mögött is felfog gyulladni a fény?


Mert nem tudom van-e mögötte valami fényforrás!


Derbi senda 50-es 2007-es.

Izzó az ki van égve benne.

De amiket megvilágítana nem tudom adna-e elég fényt a többire átmenn-e!

Mert fordulatszámmérő bal oldalt

KM óra jobb oldalt

Közötte elválasztva az az 5 dolog aminek világítania kéne!

2022. júl. 3. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:
nem ismerem a típust, de kizárt, hogy a műszerek ne lennének mind megfelelően megvilágítva
2022. júl. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

műszerfalon mindennek világítani kéne, főleg egy ilyen korú motoron, ott kiégett égő lesz a valószínű


szelepsakás dolgot nem szabad használni, de ha nagyon tetszik akkor időnként felrakod nem valószínű hogy lesz belőle baj

én is kipróbáltam, de mindig lemerült az elem meg szét is esett, miután levettem akkor tudtam meg hogy a rendőrök felfigyeltek rá és megakartak már állítani, de nem állt volna szándékúkba büntetni miatta

2022. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Akkor egy égőt veszek bele
2022. júl. 4. 00:38
 6/6 anonim ***** válasza:

" Ha teszek bele izzót akkor a KM óra + fordulatszámmérő mögött is felfog gyulladni a fény?"

Amíg nem teszel bele égőket , felesleges a kérdés is mert lehet hogy jó lesz.

2022. júl. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!