Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo S40 2000-ből mennyire...

Volvo S40 2000-ből mennyire ajánlható 1.6 benzin motorral?

Figyelt kérdés
2022. júl. 6. 05:16
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Bármelyik motor ajánlható bele, azokba az autókba még a Volvo a saját motorjait rakta, régi jól bevált elnyűhetetlen platform, bármelyikkel jól jár az ember, így az 1.6 benzinnel is.
2022. júl. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem. Renault motoros mind.
2022. júl. 6. 06:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Az 1.6 az francia motor, nem is annyira jó, mert gyenge.

Az 1.8, 2.0, 2.4 és a két diesel azok jó motorok.

Azokkal vedd, az 1.6-ot felejtsd el!

2022. júl. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1.6-os kicsi abba a nehéz kaszniba, meg ezek már mentek 300 ezer km-t, és olyankor már jön az olajfogyasztás, hengerfejesedés. Nem véletlenül olcsók az S40-ek ezzel a motorral. Az 1.8-asról sok jót nem hallottam, a 2.0 ritka, a 2.4-es meg nincs S40-ben, csak s60-ban, de azok is már mentek 4-500 ezer km-t.
2022. júl. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az 1.6 benzin az nem Mitsubishi motor volt? Mert a Carismaba nagyon ajánlották annak idején azt a motort és hát a 2 autó tulajdonképpen ugyan az.
2022. júl. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 Úgy tűnik hogy mégis csak Volvo motor!


[link]


Én is tévedtem...

2022. júl. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek olvassátok már el a kérdést és ezt üzenem a kérdezőnek is, mert a saját kérdését sem tudja értelmezni.


2000-es évjáratról beszélünk és benzinesekről. Benzinesből az összes Volvo motor volt.


"Renault motoros mind"


A Volvo szerintem soha a büdös életbe nem látott Renault benzinmotort. A dízelek voltak Renault-k. A második generációban az 1.6 és 2.0 dízel volt francia, de már az sem Renault, hanem PSA. Benzinesből továbbá volt belőle Ford, Mazda és Volvo motor, dízelből pedig PSA, a 2.4-es meg talán Ford, de abban nem vagyok biztos. De ismétlem, ez a második generációs S40, a kérdésben meg első generáció van. Az összes benzines Volvo motor volt.


De azért köszönöm a lepontozást. :)

2022. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!