Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holnap forgalmi vizsgam lesz,...

Holnap forgalmi vizsgam lesz, mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Holnap 10:30-kor forgalmi vizsgam lesz, ez a masodik, az elso sajnos meghiusult

Mire figyeljek?

Nagyon szerernem ha sikerulne, de felek is nagyon

Sajnos nem tudom tovabb anyagilag finanszirozni sem

Vannak feissen vizsgazok?

Nagyon szepen koszonom😓



2022. júl. 6. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Ne üss el senkit ...
2022. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Ne izgulj, csinálj mindent úgy ahogy tanultad
2022. júl. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Minek izgulni egy ilyen semmi vizsgától? Minden utolsónak sikerül még azoknak is akiknek 8 általános nehézséget okozott. Vizsgának sem nevezném mert nem éri el azt a nehézségi szintet ez az idöpocsékolás amit forgalmi vizsgának neveznek. A vizsgáztatót ha megkérdezed a legmagasabb végzettsége maximum érettségi, ha mondasz neki 2 összetett mondatot elájul, hogy milyen intelligens vagy. Én differenciálegyenletek vizsga után mentem forgalmi vizsgára természetesen olyan öltözékben és órában ami nemhogy az egész jogosítványtól, de az autótól is többet ér, elsöre meglett a forgalmim bármilyen eröfeszítés nélkül, de megalázónak éreztem hogy egy ekkora hatalmas és intelligens jellemet, mint én vagyok egyáltalán olyan ember mert vizsgáztatni, akinek a maximum végzettsége egy fél éves kurzusnak nevezett semmittevés. Legközelebb ha forgalmi vizsgára mennék elvárnám, hogy a magamhoz hasonló Úriembereket kizárólag közlekedésmérnök MSc, BME-n végzett vagy tanító egyének vizsgáztassanak mert így számomra nevetség tárgyát képezi az egész jogosítvány megszerzése.
2022. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mire figyeljek?"


A szabályos közlekedésre, és arra, hogy olyan benyomást kelts a vb előtt, ami alapján látja, megvannak az alapok, ki lehet engedni téged egyedül forgalomba.

2022. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Vigyél személyit, és ne kocsival érkezz a vizsgára.
2022. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Figyelj a sebességre, a felfestett jelekre az úton, a helyzetekre, az irányt is, hogy merre kell menned, illetve a helyes úton való menést is.

Hallottam olyanokat, mint pl.:

- utolsó pillanatban átment a záróvonalon - meghúzták

- átment lassítás, fékezés nélkül a zebrán, mikor gyalogos lelépett az útra - meghúzták

- túl ment a max. sebesség határon - meghúzták

- párhuzamos parkolás nem ment jól, mert kijjebb maradt pár cm-vel a kocsi oldala - meghúzták

- közbe kellett avatkozni az oktatónak - meghúzták

és csomó más, szóval nagyon kell figyelni ezekre.

Menni fog!!!

2022. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő gyorsítás és lassítás, zebra, parkolás, útfelfestések.

Lefulladni lehet ha jól tudom 3 után húznak be hibapontot, ha ez még nehézség neked.

2022. júl. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

" ne kocsival érkezz a vizsgára"

Dehát ez teherautó.

:)

2022. júl. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%
Ha már egyszer megbuktál akkor tudnod kell hogy mire figyelj.
2022. júl. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9/9 a “meghiusult” es a “sikertelen” vizsga nem ugyan az!

Miert kommentelsz olyat aminek nincs valosag alapja?

Az oktato “hibajabol” hiusult meg, ezt is irta a vizsgabiztos a lapra, hogy “meghiusult”

Nem volt nala valami biztositasi kartya igy nem tudta bizonyitani hogy oktathat!

Koszi a kommentet!

2022. júl. 7. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!