Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 millió forintig milyen...

1 millió forintig milyen használt autó érdemes venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan autót vásárolni maximum 1 millióig ami keveset fogyaszt és jól fenntartható. Milyen autó felelne meg erre a célra? Gondolkoztam Suzuki Swiften is (2005-), de nem tudom mennyire megbízható és hogy áll ellen a korróziónak? Remélhetőleg nem úgy mint az elődje.

2022. júl. 6. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Suzuki swiftet 2005- ! A legjobb!
2022. júl. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Korróziónak sok nyoma nem szokott lenni ezeknél. 1.3-1.5 motor jó.

Lánc sokáig bírja.

Nyelestengely csapágya szokott náluk tönkremenni de nem nagy tétel cserélni.

Emelett ABS kocka hiba se idegen ezeknél.

1.3-al tökéletes választás, keveset fogyaszt és szedi is a lábát.

Katalizátor szokott még eltömődni a rossz illetve városi használatnál ezért érdemes néha megjáratni magasabb fordulaton.

2022. júl. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
1 millioért auto? Kire vagy te csorojani, nekem az automnak a kereke többe kerül
2022. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

A 2005-ös Swiftek nem rohadnak, motorikusan is megbízhatóak. ABS kocka valóban hajlamos beszarni, de nem vészes.


Én 1-es Focust szoktam még ajánlani 1 millió alatt, 1.6 benzin nagyon stabil. Persze a Swiftnél régebbi, de mindent egybevetve magasabb színvonalat képvisel. Korából adódóan a kínálat alja szar állapotban van, de a legdrágább darabok 800-900 ezer körül vannak, szóval 1 millióból bőven tudsz venni valami garázsban tartott, hibamentes darabot és még marad is pénzed első szervizre, miegymásra.

2022. júl. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2022. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!