Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A motor nem akarna elindulni....

A motor nem akarna elindulni. 4t Pitbike. Az önindítót ha nyomom csak próbálna beindulni, de nem. Rúgásra elindult egy kicsit de leállt. A szivatót lenyomtam előtte és visszaraktam. Utána kezdte el ezt csinálni. Valami tipp?

Figyelt kérdés

2022. júl. 7. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

vagy beköpte a gyertyát, vagy egyáltalán nem kap üzemanyagot. Én először a gyertyát nézném meg nedves-e? Mert ha igen, akkor megtisztítod, és egy füst alatt nézd meg, van-e szikra. Ha ez megvan, akkor gyertya vissza, és rúgással próbáld indítani de úgy, hogy nem használsz szivatót. Ha beindul, de köhécsel, akkor adj neki egy kis szivatót..

Valaminek történnie kell...

2022. júl. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most mikor az önindítót nyomom akkor pöffen egyet kettőt és annyi. Gázadásra sem reagált.
2022. júl. 7. 16:15
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmi nem történt gyertya leellenőrizve, es az aksiban egy kettyenő hang van. Rúgásra nem reagál nem indul el.
2022. júl. 7. 18:40
 4/4 A kérdező kommentje:
MEGOLDVA! Túlfolyt a benzin, belett állítva a karbi és így már pöc-röf.
2022. júl. 8. 13:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!