Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 3 , Kia Ceed , Hyundai...

Mazda 3 , Kia Ceed , Hyundai i30 pro kontra?

Figyelt kérdés

Életem első autóját vásárolnám meg és eközött a 3 márka tipus között szeretnék dönteni.


A rendelkezésemre álló összeg: 2.2M ft


Ami fontos hogy 2011 frisebb legyen (eddig mind 3 nál van jópár jó ajánlat)


A szervizköltsége és igénye nem lenne rossz ha nem lenne nagyon magas


Tudnátok írni nekem pár pro és kontrát hogy melyik miben miért nem annyira jó vagy épp hogy jobb mint a másik?


Városi autó lenne (családi 1 kisgyerekkel) és néha néha balaton :)


Ki melyiket választaná és azon belül is dizel vagy benzin 1.4 vagy 1.6 vagy más stbstb?



Nagyon köszönöm :) !!!!



2022. júl. 7. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, bármelyik kiszolgál. Azt vedd, amelyik neked jobban tetszik. Én Mazda 3-at vennék, mert az van nekünk is és hibátlan, teljesen elégedettek vagyunk vele.
2022. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jók de a Mazda szép is.
2022. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kb szervizigény és költség azonos mind 3 nál?
2022. júl. 7. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően mind megbízható. A szépség szubjektív, de itt objektíven szebb a Mazda mindkettőnél. Viszont a Kia és a Hyundai - szerintem - belül kellemesebb. Próbáld ki őket, fenntartásilag nagyon hasonlóak.
2022. júl. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, kihagytam - Kia Cee'd hatalmasat fejlődött a második generációval, ami 2012-től elérhető.

Szerintem azokat nézd főleg, bár lehet, hogy picit rakni kell a kerethez.

2022. júl. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Melyiket vetted?
2022. szept. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!