Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 1500-as Ladát mennyire...

Egy 1500-as Ladát mennyire nehéz szerelni, bügykölgetni? Bonyolult szerkezet? Egy kezdő bügykölgetőnek aki lelkes és érdekli a téma mekkora kihívás?

Figyelt kérdés
Hosszú évek óta nagyon odáig vagyok a Ladákért. Legyen az kocka vagy kerek lámpás. Mostanában határoztam el magam, hogy állok talán úgy anyagilag, hogy egy Ladát szépen fel tudnék újítani saját ízlés szerint. Csak arra lennék kíváncsi, hogy ezeknek a vasaknak mennyire nehéz a szerelése?

2022. júl. 11. 07:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem egy kompjúter.
2022. júl. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nekünk 1200-es volt, de nincs nagy különbség, és én azt 14 évesen egyedül szereltem, úgy, hogy pl reggel darabokra szedtem és délutánra ki voltak cserélve a dugattyúgyűrük, és indult az autó.
2022. júl. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű mint egy faék ha nincsenek berohadva a csavarok, akkor az út szélén is javítható pár villáskulccsal.

Az elrohadt kaszni javítása viszont már komoly kihívást jelent.

2022. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elrohadt kaszni a kihívás, azzal nem is érdemes foglalkozni, ha sikerélményre vágysz..

Nem mindegyik volt, 1.2-s, 1.3-as, 1.5-ös..ezeken tanultam meg a lényeget, sosem hagyott egyik sem az út szélén. A legjobb választás az autószerelés tanulásához.

A titok nyitja, hogy otthon nem szabad tunungolni, nincs értelme. Csak a gyári állapot.

2022. júl. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!