Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóm egyik ajtaja nem...

Az autóm egyik ajtaja nem nyílik, sem kívülről, sem belülről, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Kulccsal nyitom a központi zárat, hallani is valami mozgást az ajtóból, de nem nyitja ki. Sem a belső, sem a külső kilincs nem nyitja. VW Golf IV mellesleg. Azon az ajtón az ablakot sem tudom leengedni.

2022. júl. 16. 06:45
 1/7 anonim ***** válasza:
SZét kell szedni és megnézni.
2022. júl. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem nem kockáztatok sokat ha azt mondom, hogy elromlott a zár.
2022. júl. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Talán a zár, de lehet, hogy a kuplung. A kettő közül valamelyik, az biztos.
2022. júl. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Típushiba ennél a szériánál, és az erre a padlólemezre szeret tesóinál, hogy megtörik a központizár vezetéke. Záráskor meg lehet figyelni, hogy a központizár duplán csattan, ugyanis a belső kilincset is reteszeli, hogy dróttal se lehessen a belső kilincset kinyitni . Szerintem ez van most itt is, és ezért nem nyilik se kívülről se belülről, vagy szétesett a központizár mozgatómotorja. Az a szívás ebben, hogy ilyenkor nemnagyon lehet mást csinálni , mint szétbarmolni a belső kárpitot, mert másképp nem lehet hozzáférni a zárhoz és kioldani azt
2022. júl. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Átlagember számára mennyire bonyolult kicserélni a kábelt, vagy a komplett kábelkorbácsot? Ha nem vészes, akkor megpróbálnám, de ha nem egyszerű, akkor elviszem mindenképpen szerelőhöz
2022. júl. 16. 08:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el szerelőhöz, mert bármilyen alkatrész cseréjéhez ki kell nyitni az ajtót, ehhez pedig le kell venni a kárpitot. Ez viszont csukott ajtónál nem egyszerű művelet és még egy profinak sem biztos, hogy sikerül roncsolás nélkül leszedni.
2022. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ugyanúgy van rögzítve a kárpint mint nálam az Octavián, akkor bukó, mert az ajtó élében vannak a csavarok, amit csak az ajtót kinyitva lehet kicsavarni, ezért is írtam, hogy valószínűleg szét kell barmolni a kárpitot, hogy egyáltalán ki tudd nyitni.
2022. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!