Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1,2 lágyhibrid Swift, mennyi...

1,2 lágyhibrid Swift, mennyi benzint fogyaszthat 100 km távon?

Figyelt kérdés

2022. júl. 16. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

5,5 litert.

[link]

2022. júl. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Az enyém 2022 januári üzembe helyezés, GLX, CVT váltóval.

Fele - fele arányban egyedül, vagy párommal ketten használjuk, eddig csak Budapesten, jellemzően rövid, 10 15 Km-es etapokra.

Az eddigi fogyasztásom a fedélzeti komputer és a saját mérés alapján is 4.8 L/ 100 Km.

2022. júl. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
tehát decire hozza a gyári adatot? Meglepő
2022. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
2: a tiéd egy adat. A spritmonitoron 100 autós adata van átlagolva. Melyik tükrözi jobban a valóságot vajon?
2022. júl. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as

Mi ebben a meglepő? Egyébként a gyári ennél magasabb, a CVT esetén városra 5.6-ot ír.


4-es

Én leírtam a saját tapasztalatomat. és ennyi.

Én ezt tapasztalom, a Sprintmonitor meg ír amit akar. Ott 100 autósnak kellene hinnem, így meg csak magamnak. De a két adat nem mond ellent egymásnak, hiszen ha ott az átlag 5.8, akkor az azt jelenti hogy vannak akiknek annál kevesebbet és vannak akiknél többet fogyaszt. Nyilván függ a használat módjától, a vezetési stílustól, és még jó pár dologtól. De ha megnézed, ott is vannak akik még az enyémnél is alacsonyabb adatot írtak.


De az Ignisem ( amire ezt cseréltem), ugyanezzel a motorral 4.1-et evett városban. A különbség az automata váltó miatt lehet, de erre számítottam is. Aztán hogy elhiszed-e nem érdekel.

2022. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!