Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Opel astra h távirányítós...

Az Opel astra h távirányítós indító kulcsa vízálló?

Figyelt kérdés
Csak 1-2 méterről van szó persze
2022. júl. 16. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem. Meglepődtél?
2022. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Hát most olyan, hogy pocsolyába ejted azt kibírja. De ezek már tizenéves kulcsok valszeg, megvetemedik bennük a gumitömítés, veszélyes.
2022. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van másik fajta kulcs is hozzá?! :O

Nekem két egyforma bicskakulccsal adták. De most hogy belegondolok, alacsonyabb felszereltségi szinteken mintha valóban lenne nem összehajtható kulcs is. De szerintem a központi zár azzal is vezérlehető, van rajta távirányító rész.

A lényeg: ha cseréltél már benne elemet, láttad a kialakítását. Elég passzosan záródik. De én ne láttam benne semmi extra tömítést. Így valószínűleg cseppálló, de több méteres vízoszlop alá nem meríteném.

Amúgy nem túl cizellált az elektronika ami benne van. Ha vízbe esik, kikapod belőle az elemet, szétszedted, hogy kiszáradjon és valószínűleg újra működni fog.

2022. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1


Nem kell gúnyolódni.


Szerintem simán elvárható lenne. A XXI. században ezt nem lehetetlen megoldani. (finoman szólva)

2022. júl. 17. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!