Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek van autoja minden nap...

Akinek van autoja minden nap mentek az autoval vagy mentek villamosal,busz,biciklivel is?Nekem neha jobban esik egy seta vagy egy buszozas (nem felek vezetni neha biztosaban erzem magam).Kezdo sofor vagyok januarba kaptam meg

Figyelt kérdés
2022. júl. 17. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak ha szükséges. Vonat busz kombóval járok dolgozni, de délutánosba autóval járok, mert este nincs buszom a vasútra. 4 km séta lenne, amivel nincs is gond, de akkor műszak vége előtt el kéne indulnom hogy elerjem a vonatot.
2022. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mivel a halal fszan lakom, kocsival megyek, ha menni kell valahova. De nem mindennap hasznalom.
2022. júl. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 krwkco ***** válasza:
Én általában autóval megyek sétálni.
2022. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Két autóm van, de a hétköznapokon legtöbbször biciklivel járok. Autóval csak akkor ha hozni-vinni kell valamit, vagy nagyon hideg, vagy hőség van. Szerencsére a munkahelyem is elég közel van, így tudok is biciklivel járni. Kb havonta van egy-két hosszabb utam (500-1000 km) oda autóval járok mert tömegközelekedéssel nem elég egy nap, hogy megforduljak.

A munkahelyemre biciklivel 15 perc alatt érek be. Autóval is ennyi, ha elkerülöm a reggeli és délutáni csúcsforgalmat. Gyalog 45 perc. Busszal át kell szállnom és persze a menetrend nincs összehangolva. Az egyik buszom 30 percenként jár. Így sokszor 25-26 percet várok rá. Így simán kell egy óra is hogy bebuszozzak. Egyszer egy fagyos januári reggelen volt olyan, hogy egyedül álltam a megállóban, a sofőr meg szépen otthagyott, még csak nem is lassított. Na akkor döntöttem el, hogy nem buszozok többet.

Autóm meg azért van, mert korábban 200km-re jártam dolgozni. Nem olyan régóta kaptam helyben munkát. De csak emiatt nem menekülök sikítva az autóimtól. Néha jól jön, hogy van. Igazság szerint pár km-re kicsit sajnálnám is minden nap kínozni az autókat. Nem bevásárlókocsinak használom. Nem esik nehezemre a napi bevásárlást kézben elhozni. Na meg amikor télen sóznak! Most már szerencsére megtehetem hogy ki se hozom őket a garázsból.

22 éve vezetek, előző munkahelyemen céges autókat is rengeteget.

2022. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden nap használom, máshogy nem igazán tudnék munkábajárni, tömegközlekedtem eleget középiskola meg egyetem alatt
2022. júl. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha menni kell, nyilván kocsival, bár egy 300 méterre lévő kisboltba kézben hazahozható apróságért nem ülök be, van lábam tudok sétálni.
2022. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most nincs autóm, de amíg volt, mellette használtam metrót és biciklit.
2022. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miota az USA-ban elek azota midnen nap hasznalom az autot.

Magyarorszagon falun laktam es szerencsere ott helyben volt munkam, igy biciklivel jartam dolgozni, munka utan mar nem mentem sehova, igy altalaban hetvegen hasznaltam az autot.

Mivel volt robogom ezert nyaron altalaban azzal mentem, sokszor meg a kozeli varosba is, de falun belul mindenkepp, kivetel ha esett az eso.

Ha ujbol ott laknek akkor tartanek egy kis robogot amivel ott helyben kozlekednek, a kozeli varosba kizarolag autoval mennek de amugy is minden nap jarnek autoval mert vallakozast nyitnek, sot, viccesen hangzik most de KATA-s lennek :D

2022. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vidéki vagyok, a város ha bármit el akrnék intézni oda-vissza 40km. Busszal várakozási időkkel és utazással ez kb 3 órás művelet, kocsival 35 perc. Úgyhogy minden nap kocsi van.
2022. júl. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van autónk, de heti 2-3-szor használjuk, amúgy séta/bicikli, néha tömegközlekedés, mindig ami a kényelmesebb.
2022. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!