Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lámpa állítás reccs?

Baltaarcúu kérdése:

Lámpa állítás reccs?

Figyelt kérdés

Ahogy állítottam az egyik lámpát,egyszercsak hallottam egy reccsenést, és ellenállás nélkül tudtam tekergetni,persze a fénycsóva változatlan maradt.Bontóban nézzek egy másik lámpát?😁

Van más ügyes módszer az állítására?



2022. júl. 18. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vedd le a hátsó burkolatot és kukkolj bele. Előfordulhat, hogy túl sokat tekertél és eltört az állítócsavar, de talán csak kipattant a foncsorból.
2022. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A "reccs" általában valami olyan jelez amit nem kellene és visszafordíthatatlan.
2022. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
90%-hogy lámpacsere. Én tavaly nyáron elütöttem egy kisebb őzet. Nem lett komolyabb kár, de a lápában eltört az a kis műanyag elem amibe az állítócsavar belepattan. Megragasztani nem lehet, külön meg persze nem kapni.
2022. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is törtem már el így lámpa magasság állítót, igaz az egy régi autón volt, ahol külön lehetett cserélni, szóval bontóból vettem egyet és utána újra működött. Valszeg te is eltörted.
2022. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Akkor motort kéne cserélni,vagy van vmi külön pöckös még ott?

Üdv

2022. júl. 19. 07:56
 6/10 A kérdező kommentje:
Nos?Még valaki?
2022. szept. 23. 18:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Azóta így közlekedsz vele? Vidd el szerelőhöz minél hamarabb.
2022. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja...hálistennek nem megyek este....most valahogy odaragasztottam szövetszalaggal,így jó,de nem teljesen stabil...
2022. szept. 23. 19:50
 9/10 anonim ***** válasza:
És műszakin sem fog átmenni, továbbá egy kukacos rendőr is elveheti érte a forgalmit, nappal is.
2022. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát lenne miért,van benne olajlecsapató is,meg torlólevegő cső...:D

A rendőr szarik bele,már ha van unatkozó rendőr....

2022. szept. 24. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!