Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes Porsche Cayanne autót...

Érdemes Porsche Cayanne autót venni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert az már 2010-2009 es èvjáratú autó. Vagy inkább vegyek újabbat?

2022. júl. 20. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Persze a 12 evesnel jobb nem is kell
2022. júl. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha szopatni akarod magad akkor veszel egy 10+ évest. Ha meg lenne pénzed újra, akkor nem itt kérdezgetnél.
2022. júl. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Érdemesnek nem érdemes.
2022. júl. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Maradj a realitásoknál, és kezdj elé sprórolni egy rollerre!
2022. júl. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem. Idos Auto, jonnek elo a hibai, es mivel Porsche, eszmeletlenul draga. Keramia fekek meg ha utangyartottat veszel is, tobb szazezer forint, peldaul. En Ausztriaban dolgozom (CNC Programozo), egyik munkatarsamnak is Cayenne-je volt, hasonlo evjarattal. 22000€-ert vette, de fel ev utan eladta, mert nem tudta fenntartani.
2022. júl. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha szeretsz szopni, akkor ez a te autód. Esetleg nagymotor Touaregeknél is szétnézhetsz
2022. júl. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
53%

Eleve ne vegyél Porsché - t. Főleg újat ne...

Ha meg van egy kis minőség- és értékállósági ambíciód akkor veszel egy veterán 928 ast. Ha meg terepezni akarsz arra nem Porsche kell. Amennyit ez veszít értékéből annyiért elnyaralsz egy olcsóbb kocsival egész Európában.

2022. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10%
igen érdemes , ezek legalább biztonságos autók
2022. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem feltétlenül a kor és kilométer fetisiszta magyar hozzáállás a legideálisabb. Nagyon függ attól, hogy mire akarod használni, hogy milyen előéletű autót veszel. A Porsche jó minőségű autókat gyárt, ha sértetlen, márkaszervizes autót veszel, azzal kevésbé nyúlsz mellé. Persze a jó az használtan is drága. És valóban azért nem a kétforintos gyerekek autója. Ráadásul a prémium üzemanyag igény sem a spórolásról szól. Nekem ugyan Cayenne sosem volt, én a Porsche sportkocsijait szeretem. Ebben volt már többfajta állapotú is. Most a használt 911-esek felsőbb szegmenséből van autóm, márkaszervizes, és én is oda hordom. Nem olcsó, de problémamentes.
2022. júl. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!