Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó állapotú (csak pályán...

Jó állapotú (csak pályán használt) Audi a6 megvennétek sok km-el?

Figyelt kérdés

A sok km 580 ezer

2.0 TDI 170

Viszont nagyon szép állapotú.


2022. júl. 21. 06:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2010es amúgy
2022. júl. 21. 06:33
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Mi a szép?

Lemosol egy autót és mind szép ha nincs össze törve.

2022. júl. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem.

Nekem nem az a bajom a sokat futott autókkal, hogy mennyit mentek, mert biztos karban volt tartva, különben nem ment volna ennyit. A probléma az, hogy te is belehajtassz X km-t és aztán kinek fogod eladni a kocsit 15+ évesen 700E km-rel?

2022. júl. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem, akárhogy karbantartják, használódik. Kopik, mindene. Meg, ahogy #3 is írja. Te is használni fogod
2022. júl. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2#

Az a szép, hogy belsőleg szebb állapotban van, mint a harmad annyit futott, fele annyi idős fordom.

Kívülről látszik rajta a sok autópálya. (Kavics felverodes)


3# neked van teljesen igazad. Hosszú távon rossz üzlet.

2022. júl. 21. 07:19
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2022. júl. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6%
Nem szabad megvenni. 2 literes motor kicsi 580 km ezer autópályához. A kaszni biztos jó, de a motor az utolsókat rúgja.
2022. júl. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Én biztosan nem 580 ezer az baromi sok.
2022. júl. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Csak akkor venném meg, ha valóban gombokért adják. Gondolom te is használni szeretnéd, nem a garázsban fog állni. Pár év és lesz benne 800e km. Tegyük fel semmi nem romlik el benne, bár egy ilyen autóban bármi bármikor elkophat, elhasználódhat. Utána ennyi km-rel, ennyi idősen nem lesz ember, akinek továbbadd. Tehát tőled jó eséllyel csak a bontóba megy, pénzt nem fogsz viszontlátni belőle, hiába vigyázol rá és szép a beltér.
2022. júl. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Erre van kitalálva a dízel. Ha olcsón adják, akkor érdemes átnézetni a motorját, és szükség szerint ami kell felújíttatni. El fog menni még kétszázezret gond nélkül...


Az hogy meg el fogod tudni adni, kit érdekel. Neked megérje amíg használod, az a lényeg, nem is értem miért így gondolkodnak az emberek... Akármilyen népszerű autó is, töredékáron lehet csak eladni 15+ évesen.


Ez nem a megérésről szól.


Én direkt ritka és sokak által félt modellt vettem, mert jóval olcsóbb volt mint a többi, de népszerű autó, ugyanazt tudja, viszonylag fiatal, közepes, valós km-el.


A francot érdekli hogy kinek kellesz 6-7 év múlva, engem kiszolgáljon becsülettel, az a lényeg. Amit többszázezerrel drágábban vettem volna se tudnám akkor már eladni csak gombokért. Akkor meg?

2022. júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!