Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet a turbónak ha...

Mi baja lehet a turbónak ha nyitott rendszer kerül rá?

Figyelt kérdés
Nyilván nem tesz neki jót meg a nyomást is elveszíti de komolyabb kárt csinál a turbóba?
2022. júl. 21. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
A leömlőből kiáramló kipuffogógáz hajtja meg a turbót. Az tökmindegy, hogy a turbó és a kocsi vége között hány zajcsökkentő dob és katalizátor van, a kipuffogott gázmennyiség ugyanaz. A motornak szükséges levegőnyomás a szívó oldalon jön létre, az el van választva a kipuffogó oldaltól, semmi köze hozzá.
2022. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1/1 ezt gondoltam eddig is de többen mondják hogy ez megölheti a túrbót oly módon hogy a tengely hamarabb kezd lógni, ne kérdezd mért én se tudom de ez szerelő száját hagyta el.
2022. júl. 21. 21:25
 3/9 A kérdező kommentje:
2/2 azért mert te voltál általános iskolába az osztály köcsöge arról mi mem tehetünk,segítek, ez egy kérdéseket megválaszoló oldal ha nem tűnt volna fel, majd felnősz az alap dolgokhoz.
2022. júl. 21. 21:27
 4/9 D. Brasco ***** válasza:
54%
Igen,ez kerdeseket megvalaszolo oldal,csak ha a kerdesed alapján látszik hogy annyira hülye vagy a témához hogy az már fáj,akkor nen hiszem hogy van értelme bármit is kifejteni.Amit előadsz kb az a szint hogy melyik vegen kell megfogni a csavarhúzót mert űrhajót építenél aztán ott kellene szerelni vele.
2022. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aruld mar el mi a szakmád hülyegyerek? Mert szerintem most nagyot nevetnék rajtad🤣
2022. júl. 23. 17:51
 6/9 D. Brasco ***** válasza:
54%
Én a nélkül is nagyot nevetek rajtad hogy bármit tudnék rólad a kérdéseden kívül te gyökér.....az igyanis elég sokat elárul rólad.
2022. júl. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mesélj még te nyomoronc🤣 szóval magyarázd meg hogy miért is “jóvanazúgy” ha leveszel minden folytást a turbó után, meséld el kérlek te f@sz hogy szerinted miért nem károsítod ezzel a turbót, fejtsd ki bővebben, mert eddig tutod mit látok benned te… a hozzáértők hozzáértősködését, szerinted egészséges az ha a turbó sz*rrá forogja magát?
2022. júl. 30. 12:48
 8/9 A kérdező kommentje:
Inkább ne is beszélj többet, nem is értem hogy áldoztam eddig rád annyinidőt hogy válaszoljak😓😓
2022. júl. 30. 13:00
 9/9 D. Brasco ***** válasza:
Te f@szkalap,annyira hülye vagy a témához hogy veled kár leállni.Ez turbó túlpörgés meg tipikusan azoknak a dumája akik azt sem tudják eszik vagy isszák az ilyet...magyarul mint te,de azért hőbörögni pofázni meg okoskodni azért neki tudsz állni.Inkább nyiss már egy google-t azt legalabb az alapoknak olvass utána
2022. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!