Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi alapján választanátok ki...

Mi alapján választanátok ki az autó színét?

Figyelt kérdés

Nyilván, nem használt autóra gondolok, ahol adott a szín, bár ott is van olyan, amit én nem vennék, pl. fekete. (másnak meg pont az tetszik)

Szóval, kizárva azt a színt, ami nem tetszik, mit vegyek figyelembe a színválasztásnál?


Pl. Sötét autó: elegáns, de nehezebben észrevehető szürkületben, jobban látszik rajta a kosz, stb. Világos autó: jobban látszik messziről, de éppen ezért feltűnő is, nem annyira látszik rajta a karcolás, ha sérül..

Fehér olcsóbb, metál drágább, stb.



2022. júl. 22. 08:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban azt választanám, ami tetszik. Másod és harmadsorban is.

Fekete autót nem vennék, mert hamar koszolódik és karcok is nagyon látszódnak. Metálfényezés alap, kell az a plusz réteg.

Praktikumot nézve középszürkét vennék, mert az titkolja legjobban a hibákat és koszt. Viszont a kéket szeretem, ezért most is sötét kék az autóm. Ez van.

2022. júl. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Nyilván olyan színt vennék, ami tetszik.
2022. júl. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szín kérdés már egyszer ki lett tárgyalva. Szürke autót a legnehezebb bármikor is látni, fehéret télen, feketét szürkületben lámpa nélkül, stb. stb.


Ezen kár rugózni. Olyan autót kell venni ami tetszik. Van az elején meg a hátulján lámpa, majd attól fog látszani azt' kész.

2022. júl. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
30%
Pasiként biztos nem választanék élénk színeket-mint sárga,piros,kék zöld...Annak hogy a sötét színeken jobban látszik a kosz,nincs sok jelentősége,úgyis le kell mosni heti 2-3 alkalommal-forróság van,aszály,por van mindenütt.Én valószínűleg sötét szürkét választanék.
2022. júl. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%

Kinek van ideje heti 2-3 alkalommal kocsit mosni?


Olyan színt válassz, ami tetszik. Én sötétszürkét vettem. Feketét utálom, fehéren minden látszik, élénk színek off, lett volna még világosbarna, de az előző olyan volt, rohadt kényes az is. Ez a sötétszürke ami most van, nagyon el lett találva részemről.

2022. júl. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Olyat választanék, ami tetszik.

De úgysem választásos alapon megy a szín kérdése, hanem, hogy mi van már előrendelve, kb, mint használt autó vásárlása esetén...

2022. júl. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%

#4 fekete autóm van, nagyon háklis vagyok rá ha koszos. Viszont a hetek óta tartó szárazság, miatt én direkt nem mosom le az autót. Egyszerűen pazarlás.

Ilyen időkben teljesen be is kéne zárni az autómosókat, mert hihetetlen mennyiségű víz elhasználódik. A medencékkel ugyan ez a helyzet.

2022. júl. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sok használható infó volt bennük.


Aki nem érti a kérdést:

Ebben a márkában nincs olyan szín, ami nekem igazán 100 %-osan tetszik. Van amit kizártam, hogy abszolút nem kell.

És van vagy 4 szín, amire azt mondom, hogy nem rossz, szóval jó, meg szép, de egyik sem az igazi. Nos, ezek közül kellene választanom, lényegében mindegy, hogy melyiket, és mivel egyikre sem tudom rámondani, hogy igen, ez az én színem, próbálok a praktikus okok miatt dönteni.

2022. júl. 22. 09:19
 9/24 A kérdező kommentje:

Sötétszürke, vagy inkább antracit metál az tetszene nekem is, de a család leszavazta, mert a másik autónk is ilyen színű, és mert olyan a színe, hogy beleolvad az aszfaltba :-) és mert ebben a színben nem érvényesül annyira az autó formája, mint más színekben (a fekete-sötétszürke kiegészítők miatt).

Úgyhogy végül emiatt ki lett zárva.

2022. júl. 22. 09:24
 10/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha leírnád milyen autó, és milyen az a 4 szín még tudnánk is segíteni.
2022. júl. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!