Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyet értesz azzal, hogy a...

Egyet értesz azzal, hogy a motorcsónak, jet-ski luxuscikknek számít és nem tankolható hatósági áron?

Figyelt kérdés

2022. júl. 23. 09:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az egésznek az a lényege, hogy aki rá van szorulva, az olcsóbban kapja. Nyilván ez nem megvalósítható, de a motorcsónak már bőven nem az a kategória. Igaza volt a kutasnak. Ráadásul a motorcsónak/jet-ski esetében azt nem lehet mondani, hogy szüksége van rá a mindennapi bejáráshoz/beteg rokon stb.
2022. júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én az egész üzemanyag áratoppal nem értek egyet.

Emelkedik az ár, akkor kevesebbet kéne járni. A legtöbb ember csak lustaságból használja a kocsit.

2022. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Sok motorcsónak van az országban, még több vízparti benzinkút... Nyilván az extém gazdag réteget érinti ez a kérdés. De ez a fogyasztás olyan kevés, hogy nem oszt, nem szoroz. Persze, szolidalitás meg miegymás, de nem ott tart ez az ország
2022. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#12

Nagyon sok ilyen van, valóban. Mi például nem kényelemből használjuk (jó, részben de, viszont csak azért, mert a munkahely/iskola busszal 2 óra (ha autóval megyünk a megállóba, akkor ,,csak” 1 óra 40 perc), autóval viszont 40 perc, max. 1 óra. Azt talán érdemes lett volna megoldani, hogy a munkába járás (beleértve a szerelőket, futárokat stb.) a szükséges mennyiségben olcsóbban kapják az üzemanyagot. Ezen felül (pl. kirándulás) pedig normál ár.

2022. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ezért örülök a rezsicsökkentés korlátozásának is.

Aki a télen a fedett medencét fűti, vagy a tízszobás villát, az nyugodtan fizessen csak a gázért. Nem létszükséglet.

2022. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%
#15: Aki meg az egy öregségi nyugdíjból nem tudta leszigetelni a kádárkockáját, fagyjon halálra (hogy csak egyet említsek)
2022. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#16: öregségi nyugdíjbol nem kell egy nagy családi házban lakni.

El lehet adni, es venni az árából egy lakást magának, meg egyet kiadni.

2022. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#17: Aha, csak nem adja ki a matek
2022. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18: az nem matek, hogy egesz életemben itt éltem, ez jár nekem.
2022. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#19: És mondtam én azt, hogy ez lenne a matek?
2022. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!