Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » CLS Merciről vélemények?

CLS Merciről vélemények?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egyet, de még nem döntöttem el, melyik évjáratot vagyok hajlandó megfizetni.

Akinek van, és leírná róla a véleményét, és írná azt is milyen évjárat, annak megköszönném. :)



2022. júl. 24. 16:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ebben a csóró országban senkinek sincs? xd
2022. júl. 25. 08:36
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Miért, gazdagnak kell lenni ahhoz, hogy vegyél egy lefingott 1 millió kilométerről 200 ezerre visszatekert első generációs 320 CDI-t 2 misiért?


Mivel "xd"-t használsz, felteszem hogy te is az első generációt keresed, mert komoly ember nem ír ikszdézik, komolytalan embernek meg maximum a szüleitől van pénze jobbra.


CLS = E osztály "Gran Coupe". Technikailag nagyjából azonosak.


Az első generációt ismerem, nem nekem volt, de egy jó barátomnak igen. Minden dízel változat (kétféle 320 CDI, 350 CDI) az OM642 motort jelenti, ami - ahogy sok régebbi, és újabb Merci dízel is - alapvetően megbízható, jó konstrukció. Csak persze mindegyikben van már legalább egy Föld-Hold távolság, ami önmagában nem is lenne baj - ezek bőven elmennek több százezret -, a gond, hogy fogalmad sincs, hogy tartották az előző tulajok, mikor és milyen olajjal voltak olajcserék, megkapta-e a kötelező szervizeket időben, stb stb, szóval hatalmas zsákbamacska, ha kifogsz egy olyat aminek igényes tulaja és követhető, reális szerviztörténete van, akkor jó lehet. Azokat olyan 3,5-4-5 misiért kapod meg. Olcsóbbat, zsákbamacskát venni ahogy bármilyen német prémiumból, úgy ebből sem érdemes, mert a problémák egy ilyen autónál úgy tudnak halmozódni, hogy kifizetheted a vételárának a kétszeresét és még mindig szar lesz. Folyamatosan kell karbantartani, nem sajnálni rá a pénzt.


A második generációról már nem tudok sokat, sosem tetszett és nem néztem utána.

2022. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

"mert komoly ember nem ír ikszdézik"


Egy komoly ember tisztességesen fogalmaz :)


Egyébként köszi a választ, várok még vele inkább, nem akarok 20 éves lefingott szart venni, legalább egy 10 éves jó lenne.

2022. júl. 25. 19:53
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem akarok hazudni most nem ilyet hajtok, csak két napig volt nálam, tesztautóként.


Igen, brutálisan gyorsul, isteni vezetni...A hangja, az ülés , klíma, vannak kamerái stb


Aki megengedheti magának, hogy 3-4 hónapi fizetéséből megvegye, annak ajánlom.


Ha hosszú évtizedek spórlása, vagy egy durva deviza hitellel kéne megvedd akkor felejtős



CLS 450 AMG -ről volt szó.

2022. júl. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen autó esetén az havi 5 millió feletti fizetés.


Habar ezen az oldalon elég sok vállalkozónak meg informatikusnak ennyi.

2022. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5: Visítottam a nevetéstől, mint egy disznó 😂😂😂😂😂
2022. júl. 30. 16:31
 7/16 A kérdező kommentje:
Amúgy kérdés: milyen vállalkozás az, ami havi 5 misit hoz? :D
2022. júl. 30. 16:38
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

'Habar ezen az oldalon elég sok vállalkozónak meg informatikusnak ennyi.'


Zöldet nyomtam rá, értem ám a szatírát, viszont az egy elég kemény dezinformáció , hogy a jól vagy legalábbis az átlagon felül keresők nem használnak ilyen fórumokat, és ők csak Yacht klubokba járnak.


Elárulom, lehet, hogy a legtöbbjük még olcsóbb kaját eszik mint amilyet te szoktál.


Jómagam 2 millát keresek és itt lógok ezen a lepra oldalon , sőt , youtubeozni is szoktam és MegDáneldszbe is járni néha.



Na?

2022. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mit dolgozol mester? Vállalkozol?
2022. júl. 30. 19:24
 10/16 anonim ***** válasza:
Nyílván használnak, én se keresek rosszul, de hozzád képest sehol nem vagyok.
2022. júl. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!