Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4 1.6, első autó, 1...

Golf 4 1.6, első autó, 1 millió körül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves vagyok, most csinálom a jogsit, és 1.6-os Golf 4-et nézegettem 800 - 1.2m körül. Ezelőtt volt motorom, szóval közlekedni tudok. Csak “vezetni” kell megtanuljak. Főként városba használnám, napi 10-20km, hetente legalább 1x 50-60km, illetve ritkán pár havonta akár 120km-t is. Mi a vélemenyetek?

2022. júl. 25. 14:26
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
31%
Azt gondolom,hogy el kellene már engedni ennek a nyomorult kivénhedt nígyesgófnak a kezét.......már az 5-öst sem szabad megvenni,ezekből a huszonéves lom 4-esekből meg tényleg ideje lenne kanalat nyomni
2022. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a Golf-okról alapvetően jó véleményem van, megvannak a maga hibái de egyszerű gép és könnyű szerelni, alkatrész is van dögivel, olcsón. Ezt az 1.6 benzint viszont tényleg engedd el, 1.9 TDI-ből ha találsz normálisat, szerintem azt vedd.
2022. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aha, viszont mivel főként városba járkálok, ha TDI-t veszek, nem fog eltömülni a szűrő, mert hogy nem használom hosszabb utakra?
2022. júl. 25. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:

A "nigyesgofbol" a dízeleket kell kerülni. 1.6 benzinnel szerintem semmi baj nincsen, nyilván öreg, de nem lelakottabbak, mint bármi más. Az idióta f*szok a tádét hajtották/hajtják.


Ilyen árban lehet jót kapni, persze a kor miatt a "jó" sem patika állapotot jelent, de első autónak szerintem bőven jó.

2022. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A benzinesek problémásak, az 1.9 tdi-k jók lennének, ha lenne még olyan ami nincs széthajtva és karban is van tartva. Talán a kínálat tetején lehet ilyen, de városba ne vegyél dízelt. Jó hírben járó benzinest vegyél. Pl. van pár japán benzines ami elnyűhetetlen, de azért vigyázz azokkal a típusokkal vagy példányokkal amik zabálják az olajat. Elég sok típus van ami gyári hiba miatt zabálja az olajat, meg olyan is ami gyárilag jó, csak mivel japán azt hiszik ebben még olajat sem kell cserélni, ezért az is fogyasztja az olajat. Ez azért igaz a többi márkára is, de a japánra hatványozottan.
2022. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Az 1.6 nem olyan rossz, az 1.4-esekkel sokkal több baj van/volt.


Na meg ott van az 1.8 is, szívó vagy turbó, kevés van belőle, de állítólag roppant jó motor.

2022. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!