Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fektetve szállítottam a...

Envok0227 kérdése:

Fektetve szállítottam a robogót nem indul. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nem régen megvettem első robogómat és fektetve volt tárolva egy napig mert bem tudtam hogy ezt így nem lehet. Van e valami amit tehetek itthon van csomó szerszámom de csak az autókhoz értek. A gyertyát megnéztem de nem szívta meg magát.

2022. júl. 26. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A robogókban is van üzemanyagszivattyú, ami ilyen esetben szokott szarakodni.

Ugye a karburátorból vlsz. kifolyt a benzin, és a szivattyú nem tudja utánpótolni mert ilyen vákuum membrános történet, amihez meg fordulat kell hogy bekapcsoljon stb. Most a részletekbe nem megyek bele mert hosszú.

Szedd ki a gyertyát, fecskendővel nyomj egy kis benzint a hengerbe, aztán próbáld beindítani. Ismételgesd addig a fecskendőzést még el nem indul magától.

Természetesen ez csak kétütemű robogónál opció.

2022. júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sajnos 4 ütemű úgyhogy inkább elviszem szervizbe
2022. júl. 26. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb fejjel lefele vigyed...
2022. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Ha az autókhoz értesz, akkor egy robogó nem foghat ki rajtad. Benzincsap van rajta? Ha a gyertya nedves, akkor kap benzint, csak gyújtás nincs. Mikor kint a gyertya nézd meg, hogy van e szikra rajta.
2022. júl. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!