Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyári autó üveg fólia, ami...

Gyári autó üveg fólia, ami minimális szinten sötétít, eltávolítható? Vagy milyen lehetőségeim vannak, ha én sötétebb fóliát szeretnék?

Figyelt kérdés
Bocs a kérdésért. Tök hülye vagyok hozzá. 🤔
2022. júl. 26. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak fólia, akkor elvileg lehúzható. Valahol a szélén meg kell kezdeni, aztán végig le tudod húzni egyben. A maradék ragasztó könnyen eltávolítható, vannak erre spec szerek, de szerintem a hígítónál nincs jobb. Csak vigyázz, hogy a fényezésre ne kerüljön belőle.
2022. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom házilag összekontárkodni, csak nem tudtam, hogy így lehet-e fóliáztatni
2022. júl. 26. 15:00
 3/6 Beviz Elek ***** válasza:
Nagyon meglepődnék ha gyárilag fóliázva lenne az üveg, eddig kivétel nélkül az üveg anyaga volt sötétebb az összes autónál amit láttam, de a legbiztosabb ha elviszed egy szakemberhez aki megnézi. Valószínűleg az lesz a megoldás hogy a gyárilag valamennyire színezett üvegre raknak neked annyira sötét fóliát hogy a kettő sötétítés összeadva megfeleljen neked.
2022. júl. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keresel egy szakembert, aki lefóliázza, és a jogszabályoknak megfelelően ad róla műbizonylatot, és így legálisan használhatod.
2022. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha fólia, akkor le is lehet szedni, de a gyári általában színezett, nem fóliázott

Ha szakszerűen akarod csinálni, akkor úgyis műhelybe kell menned, mert kell a műbizonylat. B oszloptól előre jó eséllyel nem lehet felrakni semmit szabályosan

2022. júl. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Akkor mindenképp szakembert kérdezek meg.

És csak a B oszloptól hátrafelé akarom sötétíteni.

2022. júl. 27. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!