Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet Székesfehérváron,...

Hol lehet Székesfehérváron, biztonságos kamion parkolót találni?

Figyelt kérdés
Hétvégi leállásokra, leginkább.

2022. júl. 26. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Van pár iparipark, valamelyikben csak letudod tenni a gépet.
2022. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Győri vagyok, nem ismerem Székesfehérvárt.

Áruval megpakolva, fontos volna, hogy a hely biztonságos legyen.

2022. júl. 26. 18:01
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha a cég nem ad konkrét helyet a parkoláshoz, akkor te ott állsz meg, ahol akarsz és az esetleges felvágás/lopás nem a te felelősséged.
2022. júl. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Autópálya pihenő M7/63-as főút. Shell kút mindkét oldalon, nem jellemző a lopás. Nagy Tesco mellett is szoktak állni teherautók. Van egy fizetős parkoló a 81-esen Fehérvár előtt a Pótkerék csárda parkolója.
2022. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi, jöhetnek még.

A cég fizet Győrben.

Mivel elköltözök Székesfehérvárra, és munkát nem akarok váltani, ezért kellene valami jó hely amit majd a cég kifizet.

2022. júl. 26. 20:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Az Alcoa ceg elott van egy nagy parkolo, nem tudom hogy kulsosok akik nem ott rakodnak megallhatnak-e, de ha jol emlekszem az odavezeto ut szelen is meg lehet allni, ipari zona szal nem veszelyes.
2022. júl. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Hol gondoltad konkrétan ott a parkolást? Ugyanis én 15 évet lehúztam ott, és évekkel ezelőtt is alig lehetett parkolóhelyet személyautóval. Már minden helyet lefoglaltak az autósoknak. A buszvégállomás környéke is sorompós parkoló évek óta. Az odavezető úton se hiszem, hogy meg lehetne állni kamionnal.
2022. júl. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Szerintem a 6-os a hátsó kapura gondolt, ahol a kamionok parkolója és bejárata van. Az viszont a kerítésen belül van, nem biztos, hogy nem zavarják el, ha ott áll napokig, nagy cégek általában nem szeretik az ilyen dolgokat. Böblingenben én is be szoktam ugrani fürdeni a Mercihez, de ott egy külső parkoló van, nem egy zárható terület. A seregélyesi úti ipari parkban nem állhat meg az út mellett, ott erre nincs hely. Akkor már inkább nem messze az autópálya pihenő, onnan vissza lehet menni a 63-as útra.
2022. júl. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Lehet! Én most a Verseci úti két bejáratra gondoltam, de a K2-es csarnokhoz vezető, 4-es portánál se lehetne megállni. Én most az Alba ipari parban lévő egyik cégnél dolgozom, velünk szemben is, a kamilla utcában van egy logisztikai cég, áll ott több kamion is. Ilyen helyeket kellene megkérdezni, hogy ott lehet-e hagyni a kamiont? Persze ez esetben biztos fizetni is kellene.
2022. júl. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6 a porta mellett van az a nagy placc ahol a kamionok varnak arra hogy behivjak oket. Arra gondoltam, es az be van kamerazva biztonsagos, de mar jopar eve voltam ott, es nem emlekszek ra hogy csak ugy belehetett-e hajtani, vagy sorompo volt-e vagy kapu vagy ilyesmi… A Zsalya utcaira gondoltam
2022. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!