Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történik ha gyorshajtás...

Mi történik ha gyorshajtás csekket elkezdik kiküldeni de én közben elköltözöm?

Figyelt kérdés
Pár napja valószínű lemértek, viszont én ma már költözöm át az "új" lakásba. A lakcímváltozás be lett jelentve az okmányirodában. Mi van ha elkezdik kiküldeni még a régi címre a csekket de holnaptól már rég nem ott vagyok ergó átvenni sem tudnám és mondjuk nem is szól az új tulaj hogy jött levelem....??

2022. júl. 27. 05:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2022. júl. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Mégdrágább lesz.
2022. júl. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

A te bajod. A bírság attól még érvényes, és ha nem fizeted be időben, csak több lesz.

Meg normális esetben lakás eladáskor megbeszéljük az új tulajjal, hogy ha még érkezne a nevemre levél, szóljon. Régebben több volt a magánlevél, és egy távolabbi ismerős akár fél év múlva is írhatott a régi címére az embernek.

Na meg akkor nem is voltak ilyen életképtelenek az emberek, hogy ne tudnák ezt megbeszélni a helyükre költözővel.

2022. júl. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
üdítő sztori a múltkor "nem ott lakom"-hoz képest
2022. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

ne aggódj...átteszik adótartozásba, és az adóhivatal megtalál még Alszkában is..örömükben aztán kapod a késedelmi kamatot, bejelentési mulasztási bírságot...ezek lassan a duplája, triplája lesz az

alapnak.


Nem te leszel az első aki tiplizett.

2022. júl. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rohadtul el van mérgesedve a viszony közöttem és a vevő között, így ezt a leveles dolgot nem tudom vele lebeszélni. Köszönöm a normális hozzászólásokat és az oltogatásokat is.😃
2022. júl. 27. 10:57
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Mindenkèpp a postán beszèld le. Én is voltam ebben a cipőben, csak ott én voltam az új tulaj. Az eladó elég szemét volt, kárt okozott, nem keveset. Mikor jött levele, én is szemét voltam, és kidobtam. Ahogy ő viselkedett, úgy tettem én is.
2022. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem nagyon megdöbbentenek ezek a történetek. Amikor eladtuk a lakásomat és vettünk egy családi házat, mindkét esetben a másik szerződő féllel teljes egyetértésben zártuk le a folyamatokat.
2022. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tud elmérgesedni a viszony? Már bocs, de egy eladó több hibát tud véteni adásvétel esetén, mint egy vevő.
2022. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!