Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda octavia 2 anyós ajtó...

M4rC1 kérdése:

Skoda octavia 2 anyós ajtó nem nyillik, voltam szerelőhöz azt mondta vegyek uj ajtót, de nem lehet valahogy hozzá férni a mechanikához és kinyitni?

Figyelt kérdés
Esetleg ha a belső kárpitot megbontom kitudnám nyittani?

2022. júl. 30. 13:30
 1/9 anonim válasza:
96%

Az első lépés az legyen, hogy nézel egy másik szerelőt. :D

Zárt ajtónál is le lehet szedni a kárpitot, csak szívás.

2022. júl. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Mindenben egyetértek #1-gyel. :D


Biztosan lehet zárat cserélni. Sőt ha az az ajtó nagyon ritkán van használva, akkor az sem kizárható, hogy a zárnak semmi baja nincsen, csak feltapadt a gumikéder.

2022. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kulccsal se nyílik?

Belső kárpitot valószínűleg csak barmolással lehet leszedni, főleg ha itt is tettek az ajtó élébe csavarokat ahogy az 1-es Octavianal is van

2022. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hàt az illető azt mondta kikell vágja kívülről én meg mondtam hogy az nem oké és akkor mondta vegyek egy más ajtót…
2022. júl. 30. 16:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is sürgősen keress másik szerelőt!


Egyébként ahhoz, hogy kicserélje az ajtót, először ki kell nyitnia... oké, nekiállhat flexszel vagy C4-gyel is, de na.

2022. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Csak leakar húzni, nem szabad vele foglalkozni. 🙂 #1
2022. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3-as hozzászólásomban kérdeztem, hogy kulccsal se nyílik, de nem válaszoltál. Illetve központizáras? Ugyanis ezek zárjai duplán csattanak záráskor, és ilyenkor a belső kilincset is blokkolják, hogy még benyúlva se lehessen kinyitni az ajtót. De kívülrről kulccsal akkor is nyitható. Ha a központizár semmit nem reagál annál az ajtónál, akkor megtört az átvezetőben a vezeték, így én megpróbálnám azt, hogy lebontom a műszerfal alatti kárpitot, és megmozgatnám a vezetékköteget, hátha akkor kinyitja.
2022. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet kulcsal se és központi záras, próbáltuk, hogy mozgattam a kilincset és közbe ki be zártuk de nem müködött…elviszem egy más szerelőhöz is hátha tudnak valamit kezdeni.
2022. aug. 1. 12:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom azóta megoldódott , de ez zár mechanika hiba és simán nyitni lehet kárpit le igaz nem egyszerű, de megoldható és ki lehet nyitni kell bele egy másik mechanika és kész . A szerelő aki szét akarta vágni az ajtót na ahoz többet ne mennyél szerintem az egy kokler nem pedig szerelő .
2022. nov. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!