Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet lekérdezni...

Hogyan lehet lekérdezni alvázszám alapján, hogy egy kismotor lopott-e?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy osztrák kismotor amit meg szeretnék venni, a tulaj szerint pár éve banki tartozása volt az akkori tulajdonosának és akkor flexelték ki belőle az alvázszámot és motorszámot, viszont így meg nem feltétlen venném meg, amíg nem tudom, hogy nem lopott. Az eredeti alvázszáma megvan, mert csak a vázból flexelték, mellette a matrica még megvan. Valaki esetleg tudna segíteni, hogy merre kellene utánajárnom?



2022. júl. 30. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sehol. Fogalmi engedélyre nem kötelezett, nem szerepel semmilyen nyilvántartásban.

De én másikat keresnék.

2022. júl. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad az ilyent megvenni, egy esetleges igazoltatáskor hogy magyarázod meg a rendőrnek, hogy miért köszörülték ki? Marica meg szerintem nem hivatalos azonosító. Banki tartozásos duma meg nevetséges.
2022. júl. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
engem soha az életbe nem állítottak meg kismotorral téged se fognak (feltéve h nem részegen dülöngélsz rajta)
2022. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem állítottak már meg, nézegette is a rendőr a vázszámot, mellette a biztosítást. Minden rendben volt vele. Én a helyedben nem venném meg.
2022. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!