Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206 alapjárat hiba mitöl?

Peugeot 206 alapjárat hiba mitöl?

Figyelt kérdés

Sziasztok


1.1es peugeot 206 a következő hibát produkálja.. (nem rendszeressen)


Menet közben, ha üresbe teszem, leáll az autó. Amint megáll, ráindítok, ismét pöccre indul, van rendessen alapjárat.. nem rángat, szaggat.. semmi más tünet.


Előzménynek annyit, hogy párszor nem indult az autó, akksit először kizártam, mivel d.után 2kor nem indult, úgy tolták be, mikor hazaért párom (15km) én vagy 20x ráindítottam, pöccre indult az autó... ezért nem gondoltam h akku a rossz.. viszont pár alkalom után mikor 3.reggel nem indult, akkor vettünk bele egyet. Azóta jól működik minden fenti hibán kívül.. indul szépen hidegen melegen...

Feleségem hajtja a kisautót.. azt mondta, hogy ma a 15km-en 2x csinálta ezt az autó hogy leállt.. mind a 2x megallt vele és sikerült újra indítania egyböl..


Van ötletetek hogy mi lehet a gond??


Köszönöm



2022. aug. 2. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én autómnál is volt ilyen, igaz nem Peugeot, de pont ez volt, hogy leállt, de utána simán indult. Főtengely és vezérműtengely jeladót cseréltek azóta nincs ilyen gondja.
2022. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszii a gyors valaszt...
2022. aug. 2. 10:58
 3/3 anonim ***** válasza:

lehet alapjárati motor is, fojtószelep-állás-érzékelő, lehet elég neki egy tisztítás is. De kompletten biztos kapni bontottat, max 10 körül. Komplett fojtószelep-ház.

De biztosra kéne menni, hogy ez a hiba.

2022. aug. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!